Save My Bird – odmiana Pet Rescue Saga

savemybirdEzjoy Network w swojej karierze wydało kolejną już grę z serii 3-match. Znani są oni właśnie z tego typu produkcji oraz jednej gry, którą mieliśmy również okazję opisywać na łamach naszego serwisu, a mianowicie Devil Hunter. Dość przyzwoita produkcja. Przejdźmy jednak do bohatera dzisiejszej recenzji.

Naszym celem jest usunięcie z planszy kolorowych klocków łącząc je w pary po 2 lub więcej kosteczek oraz uwolnienie ptaków znajdujących się na klockach. Podobną rzecz również już tu opisywaliśmy, a mianowicie w Pet Rescue Saga.
Czeka nas niby łatwe zadanie, ale na drodze stoi nam oczywiście przeszkoda. Mamy bardzo ograniczoną liczbę ruchów którą możemy wykonać, by pokonać dany poziom. Liczba ta zależy oczywiście od stopnia skomplikowania danej planszy, lecz zwykle jest ona tak obliczona, że nie mamy zbyt dużo ich w zapasie. Po pokonaniu danego poziomu jesteśmy oceniani gwiazdkami (od 1 do 3) niczym w popularnych Angry Birds.

Muzyka jest całkiem niezła, niestety po dłuższym czasie staje się dość monotonna, ale za to kolorystyka jest niezła. Jasne kolory są przyjazne dla oczu.

Mamy do zdobycia łącznie 144 gwiazdki na 48 poziomach. Zdobyć je nie jest tak łatwo, lecz na pewno większość da sobie z nimi radę. Wystarczy dobrze pomyśleć i nie klikać losowo na kolejne klocki.

Ogólna ocena to 6/10
Gra ciekawa i zabijająca nudę, momentami trudna.
Warto, ob jest ona dostępna za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button