Devil Hunter – mroczne polowanie

Każdy z nas zna taką osobę, która mówi boi się ciemności. Głównie są to kobiety. Tak naprawdę nie boją się ciemności, tylko boją się tego, co może je tam spotkać. W tym przypadku okazuje się, że w ciemności miasteczko zostało zaatakowane przez diabły. Wszyscy mieszkańcy zostali wyrzuceni, a każde miejsce roi się od przerażających stworów. Każdy chciałby uratować świat, a więc teraz nasza kolej! Naszym zadaniem jest zabicie wszystkich złych istot, które staną na naszej drodze. 

Czym oraz w jaki sposób możemy zabić naszych przeciwników? Do dyspozycji mamy głównie bomby, które niszczą każdego swoim wybuchem oraz niesamowicie ostre kolce, które zabiją wszystkich. Aby wszystko się powiodło i diabły

ginęły, musimy posłużyć się niemałym sprytem. Należy wszystkie bomby i bąble z powietrzem zniszczyć czy też odpalić w odpowiednim momencie. Bez tego nie zniszczymy naszych przeciwników. A więc jak widać dochodzą do tego także elementy zręcznościowe, bo często trzeba wykazać się refleksem, który jest tak ważny w wielu grach. Ciężko więc jednoznacznie określić gatunek gry.


Graficznie gra wygląda średnio jak na obecne  standardy, choć wszystkie detale, kolory pasują do klimatu gry.
 Dźwiękowo nie ma do czego się przyczepić, bo nie potrzebujemy tutaj wielu skomplikowanych kwestii, muzyki czy dźwięków. Co do sterowania, to sprawa wygląda tak, że po prostu klikamy w odpowiednie miejsca na planszy.
Twórcy zapowiadają aktualizacje i więcej poziomów.

Gra za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button