Yandex Browser – prosta i szybka przeglądarka

nowitamserdecznieJaka jest pierwsza aplikacja, którą prawdopodobnie uruchamiacie na komputerze tuż po uruchomieniu? W jakiej też aplikacji spędzacie najwięcej czasu? Ostatnio jest to przeglądarka internetowa. Nie musimy już instalować żadnych aplikacji na komputerze, o właściwie wszystko, co robimy dzieje się w Internecie. Mail – strona internetowa, Facebook – strona internetowa, gry również często są uruchamiane w przeglądarce lub przez natywną aplikację.

Dlatego też zdecydowałem się na przetestowanie przeglądarki na system Android od Yandex. Aplikację testowałem na Sony Xperia Tipo. Niestety aktualnie nie miałem dostępu do innych, mocniejszych urządzeń, dlatego też uprzedzam, że całkiem możliwe, iż moje odczucia mogą być kompletnie inne.
Screenshot_2013-07-04-14-27-14

Posurfowałem więc po stronach, które standardowo odwiedzam. Okazuje się, że nie ma najmniejszego kłopotu z działaniem i wszystkie strony wyświetlają się poprawnie. Na screenie znajdziecie natomiast nasz serwis. Wygląda poprawnie. Z wyświetlaniem nie ma więc kłopotów.

Yandex działa również bardzo sprawnie. Wszystkie strony otwierają się szybko i na wymienionym wcześniej telefonie jest szybciej niż na wbudowanej przeglądarce, a ta jest bardzo dobra. Wadą jest natomiast to, że pasek adresu się nie chowa. Przydatna jest funkcja turbo, która kompresuje strony zanim zostaną do nas wysłane. Znane z Opery.

Można całą pewnością polecić przeglądarkę. Nie wyróżnia się ona prawie niczym na tle swoich konkurentów. Ma bardzo intuicyjne sterowanie i działa bardzo dobrze. Czego chcieć więcej?
Ocena 7/10

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button