Galaxy Pool – polska produkcja z sympatycznym Ufoludkiem

Jesteście fanami oryginalnych gier logicznych opartych na silniku fizycznym, a do tego interesują Was produkcje związane z UFO? Jeżeli tak, to z pewnością zainteresuje Was opisywana przez nas produkcja, Galaxy Pool, w której zadanie gracza polega na wysłaniu na rodzinną planetę sympatycznie wyglądającego ufoludka. Brzmi ciekawie? No to czytajcie dalej.

Opisywana przez nas gra jest polską produkcją. Nie postanowiliśmy jednak pisać o niej tylko i wyłącznie dlatego, by wesprzeć rodzimych twórców. Po prostu jesteśmy zdania, że powinno się wspierać oryginalne pomysły, a gra Galaxy Pool na pewno jest na nich w dużym stopniu oparta, o czym zresztą za chwilę sami się przekonacie.

Tak, jak już wspomnieliśmy, główne zadanie gracza w Galaxy Pool polega na przetransportowaniu statku kosmicznego na daną planetę. Aby jednak tego dokonać, musimy odbijać się od różnego rodzaju platform, a do tego jeszcze zbierać złote gwiazdki. Sprawa nie jest więc tak prosta, jak mogłaby się wydawać na pierwszy rzut oka (ciężko jest dokładnie wytłumaczyć zasady w grze od IT-EO, najlepiej obejrzyjcie po prostu filmik znajdujący się na końcu tego wpisu).

W sumie do przejścia w polskiej, ufoludkowej produkcji jest 50 różniących się od siebie poziomów podzielonych na dwa odrębne światy. Ilość leveli wydaje nam się wystarczająca, szczególnie jeśli ktoś nie lubi z jedną aplikacją męczyć się przez dłuższy okres czasu.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną w Galaxy Pool, to tutaj również na pewno nie ma na co narzekać. Widać bowiem od razu, że każdy element gry został przygotowany bardzo starannie, co niezwykle cieszy oko w trakcie używania aplikacji od IT-EO. Plusem jest bez wątpienia także dość przyjemna ścieżka dźwiękowa.

Galaxy Pool można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Warto ściągnąć tę grę? Uważamy, że tak, ale decyzja przecież i tak należy do Was.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button