Free App of the Week – nowa promocja w AppStore

W tygodniu informowaliśmy Was o dwóch promocjach specjalnie przygotowanych dla klientów sklepu AppStore oraz Google Play. Wspomniane przez nas oferty były jednak ograniczone czasowo, a więc można je było zaliczyć do grona limitowanych. Dzisiaj natomiast chcieliśmy powiedzieć Wam nieco więcej o promocji, którą – najprawdopodobniej – będziecie mogli cieszyć się przez dłuższy okres czasu. „Free App of the Week”, bo o tej promocji mowa, to nowy pomysł firmy Apple, który ma dać do zrozumienia, że amerykański producent sprzętu elektronicznego także lubi od czasu do czasu zaoferować coś zupełnie za friko.

Elektroniczny gigant z Cupertino początkowo nie ogłaszał nowej promocji, jaką jest „Free App of the Week”. Skąd w takim razie klienci AppStore dowiedzieli się o opisywanej przez nas ofercie?

Sprawa jest prosta: od piątku ze sklepu internetowego firmy Apple można zupełnie za darmo pobrać grę Cut the Rope: Experiments, która jeszcze do niedawna była płatna. I zapewne nie byłoby w tego typu akcji nic wielkiego, gdyby nie fakt, że w opisie produkcji od ZeptoLab można było znaleźć krótką wzmiankę właśnie o „Free App of the Week”.

Oczywiście, tajemnicze hasło z opisu drugiej odsłony hitu Cut the Rope dość szybko okazało się oficjalną nazwą nowej akcji firmy Apple (czego zresztą spodziewali się fani firmy z jabłuszkiem w logo) , dzięki której – w każdy weekend – będziecie mieli okazję zupełnie za darmo pobrać jedną z gier oferowanych w sklepie internetowym AppStore. Oczywiście w „Free App of the Week” mają znajdować się tylko i wyłącznie tytuły, które na co dzień są płatne.

Niestety, w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie powiedzieć Wam, jak długo potrwa opisywana przez nas akcja. Możemy jedynie powiedzieć, że na pobranie Cut the Rope: Experiments macie czas tylko do końca dzisiejszego dnia, czasu jest więc mało.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button