Polska Niezwykła – wyszukaj w swojej okolicy fantastyczne miejsca!

Jeżeli lubisz odkrywać najciekawsze zakątki w okolicy – będziesz zachwycony tą aplikacją. Jeśli masz chęć podróżować po kraju – będziesz wniebowzięty! Polska Niezwykła powstała z myślą o osobach, które lubią poznawać nowe, tajemnicze miejsca. Użytkownicy, którzy średnio orientują się w najbliższej okolicy też nie będą pokrzywdzeni. Apka zachwyci każdego.

pl 1

Aplikacja korzysta z naszego obecnego położenia za pomocą GPS. Możemy ,,poprosić” ją o pokazanie ciekawych miejsc w naszym aktualnym zasięgu, bądź wpisać dokładny adres miasta, do którego mamy ochotę się wybrać.

Zacznijmy od miejsc w okolicy – w ciągu kilku sekund otrzymujemy zestawienie najciekawszych propozycji, począwszy od parków, przez pomniki, miejsca pamięci, ośrodki kultury, obiekty sportowe, kończąc na kinach, teatrach, kapliczkach itp.. Na ekranie wyświetla  się odległość do tego miejsca, zdjęcia, opisy oraz prognozowana pogoda na daną godzinę.

pl 2

Jeżeli wybieramy się ,,w Polskę”, warto wpisać docelowe miasto, aby dowiedzieć się, co ciekawego możemy zwiedzić. Analogicznie do okolicznych atrakcji – otrzymujemy wszelkie dane, potrzebne do dotarcia w wyznaczone miejsce.

Codziennie aplikacja serwuje nam ,,propozycje na dziś”, czyli najpopularniejsze wydarzenia z kraju, których przeoczenie byłoby grzechem. ,,Zamek na godziny” – dzisiejsza propozycja – poza spójnym opisem, dowiadujemy się o godzinach otwarcia, oraz o czasie pracy przewodnika. Przydatne informacje dla podróżnika, prawda?

Podsumowując – apka wyjątkowo przydatna – szczególnie dla podróżników. Ten swego rodzaju przewodnik zapewni nam atrakcje na cały dzień – co więcej – poinformuje o pogodzie i doprowadzi co miejsca docelowego z idealną precyzją.

Do pobrania w AppStore za darmo.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button