Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #95

Połowa sierpnia za nami, a to oznacza, że za równo dwa tygodnie będziemy mieli dla Was ostatnią w te wakacje porcję przecenionych gier i aplikacji. Zanim to jednak nastąpi, zachęcamy do zapoznania się z dziewięćdziesiątym piątym odcinkiem Androidowych Okazji. Obiecujemy, że bez względu na to,co lubicie, nie będziecie narzekać na przecenione tytuły. Co prawda, nie są one wyjątkowo popularne, ale z całą pewnością pod względem grywalności mogą dorównywać najlepszym. To co, zaczynamy?

Doom & Destiny

Jeżeli w te wakacje brakuje Wam niezapomnianych, długich przygód, z całą pewnością powinniście sięgnąć po wyprzedawany tytuł Doom & Destiny. Szczególnie zadowoli będą w tym przypadku fani Final Fantasty oraz innych retro RPG-ów. Najważniejsza wiadomość jest taka, że owa produkcja pozwala na blisko 40 godzin zabawy.

Mimo że Doom & Destiny wygląda dość poważnie i mamy tu do czynienia z niebezpiecznymi stworami, twórcy pokusili się o wiele wątków humorystycznych. Podczas wirtualnej wyprawy można spotkać smoki uwielbiające lody czy też ukochaną przez wszystkich pizzę.

Dzięki opisywanej grze będziecie mogli zmierzyć się z blisko trzystoma potworami, odwiedzić ponad siedemset lokacji, a do tego zdobyć prawie pół tysiąca elementów ekwipunku? To dla Was wciąż za mało? W takim razie jesteście ponadprzeciętnie wymagający i chyba nie znajdziecie w Google Play nic, co mogłoby Wam się spodobać!

Obecnie za Doom & Destiny trzeba zapłacić trochę ponad 5 złotych. To zdecydowanie godna uwagi przecena, gdyż wynosząca prawie 70 procent! Pobierz Doom & Destiny za 5,08 PLN w Google Play.

Sunburn

Produkcja Sunburn opowiada nam o załodze statku kosmicznego. Pewnego dnia maszyna ulega zniszczeniu, natomiast bohaterowie w porę z niej wyskakują, odwlekając nieuniknioną śmierć. Żeby jednak przejść do historii, potrzeba czegoś więcej, niż zwyczajnego deficytu tlenu. Dlatego właśnie pikselowi astronauci postanawiają wlecieć w… słońce. Czy im się to powiedzie? To już zależy tylko od umiejętności gracza.

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, Sunburn nie jest „głupiutką” zręcznościówką, w której trzeba na ślepo dotykać wszystkiego, co jest do tego przystosowane. Ta iście oryginalna apka jest łamigłówką z prawdziwego zdarzenia, gdzie każdy nasz ruch musi być dobrze przemyślany. Bo nie tylko chodzi tu o dostanie się na słońce, lecz również o zebranie wszystkich członków załogi.

Gra oferuje ponad 50 poziomów do ukończenia, w których spotkać możemy czternastu niepowtarzalnych bohaterów. Jeżeli szukacie czegoś jedynego w swoim rodzaju, dobrze trafiliście!

Sunburn można w chwili obecnej pobrać za 3 złote z groszami. To o prawie 70 procent mniej, niż na co dzień. Pobierz Sunburn za 3,49 PLN w Google Play.

Xenowerk

Kolejna produkcja o naukowym klimacie. Tym razem nie będzie jednak o przestrzeni kosmicznej, a o zmutowanych potworach, będących wynikiem tajnego eksperymentu. Jesteście gotowi na spotkanie z prawdziwymi monstrami? No to do dzieła!

W grze Xenowerk kierujemy wirtualnym komandosem, który ma „posprzątać” w rządowym laboratorium. Prawdopodobnie domyślacie się, że całe zadanie polega na strzelaniu do oponentów oraz przechodzeniu z planszy do planszy. Zabawa osadzona jest w blisko 50 planszach, a więc prawdopodobnie nie będziecie się nudzić.

Xenowerk z całą pewnością nie spodoba się miłośnikom FPS-ów, ponieważ w tej produkcji całą akcję obserwujemy „z góry”. Nie zmienia to jednak absolutnie faktu, że grając przy zgaszonym świetle, będziemy czuć lęk przed atakującymi nas rywalami. Wygląd i ścieżka dźwiękowa są tutaj największymi zaletami i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Strzelankę w stylu klasycznego Alien Shootera dorwiecie za nieco ponad 4 złote. Daje to blisko 50-procentową przecenę! Pobierz Xenowerk za 4,11 PLN w Google Play.

Broken Age

Przygodówka o nazwie Broken Age powstała dzięki hojności użytkowników Kickstartera. Mimo że nie należy ona do najtańszych, zdecydowanie jest warta swojej ceny. Bo nie tylko historia jest tutaj porywająca, lecz również dubbing zrealizowany przy współpracy ze znanymi aktorkami i aktorami.

O czym opowiada nam Broken Age? Jest to historia dziewczyny i chłopaka, którzy nie znają się ze sobą, jednak bardzo przeszkadza im życie we współczesnym świecie. Przedstawicielka płci pięknej nie zgadza się na rytualne zjadanie ludzi przez smoka, natomiast chłopak – jak przystało na tego silniejszego – nie może znieść myśli, że jego życie kontrolowane jest przez nowoczesne urządzenia.

Gra jest klasyczną, dwuwymiarową przedstawicielką gatunku point and click. Odwiedzamy w niej różne miejscówki i wykorzystujemy każdy ich element. Robimy to – oczywiście – po to, by zrealizować konkretne zadanie, a w ostatecznym rozrachunku – by uwolnić się od tradycji. Jeżeli sama fabuła Was nie przekonuje, na pewno zrobi to grafika. Jak widzicie na screenie, jest ona więcej niż wyśmienita!

Tak, jak już pisaliśmy, Broken Age nie należy do tanich aplikacji. Teraz można ją pobrać za około 32 złote, natomiast jeszcze do niedawna kwota ta była o ponad 10 złotych wyższa. Pobierz Broken Age za 32, 73 PLN w Google Play

Niestety, to już wszystko, co mamy dla Was na dzisiaj. Pobraliśmy wszystkie z podanych wyżej produkcji i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Mamy nadzieję, że z Wami będzie podobnie i dzięki Androidowym Okazjom będziecie mieli co robić przez cały najbliższy tydzień. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do nas za tydzień. Znów będzie gorąco od przecenionych cen! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button