AppSale – promocje w AppStore #137

Zauważyłam, że ostatnie wpisy z cyklu AppSale przypominają przynajmniej w części wstępnej – pogodynkę. Niech tak będzie i tym razem :) Za oknem już ,,tylko” 27 stopni i od wtorku ochłodzenie, co z pewnością fantastycznie wpłynie na nasze samopoczucie po fali upałów znad Afryki. Kiedy poczujecie się zziębnięci tą zmianą temperatury, koniecznie zajrzyjcie do naszych gorących promocji :)

Wśród dzisiejszych propozycji znajdą się: Speed of Time (przecena z $0,99 na zero), Time Surfer (przecena z $0,99 na zero), oraz Cursed Treasure 2 (przecena z $1,99 na zero).

Speed of Time

W temacie Speed of Time nie będę się długo rozpisywać. To szybka gra zręcznościowa, w której trzeba myśleć, trzymać smartfona, wymachiwać palcami, osiągać dużą prędkość i nie dostać oczopląsu jednocześnie.

Naszym celem jest pokonanie tak długiej trasy, jak to tylko możliwe. Napędzamy się na pomarańczowej trasie, wyskakujemy na betonowych bloczkach, nabieramy szybkości w tunelach i… pędzimy po wstęgach podwieszonych w niekończącej się przestrzeni.

Gra jest wciągająca i zdecydowanie warta polecenia. Nie wytrzymają w niej osoby, które lubią długotrwałe zabawy. Korzystajcie, póki trwa promocja ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Time Surfer

Opisywana aplikacja to mój dzisiejszy numer jeden. Zręcznościówka w starym stylu, unowocześniona odrobinkę graficznie i dźwiękowo. Umożliwia zabawę przez wiele godzin.

Sterując zabawną postacią, ślizgamy się po niekończącej się wstędze, zbierając power-upy, specjalne kule, itp. Staramy się unikać przeszkód w postaci przepaści, wrogów, czy goniącego nas ognia. Wbijamy się w odpowiednim miejscu pagórka i szybujemy w górę, nie martwiąc się o to, co ,,przyziemne” :)

Aplikacja świetnie sprawdza się na posiedzeniach kibelkowych jak również w długiej kolejce do lekarza. Polecam z czystym sumieniem ;) Pobierajcie, póki czas!

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Cursed Treasure 2

Jeżeli macie ochotę na tower defense, koniecznie przyjrzycie się bliżej Cursed Treasure 2. Aplikacja jest wciągająca, bardzo retro i bardzo w cenie (a raczej bez ceny). Do tej pory za rozstawianie wieżyczek trzeba było zapłacić prawie 2 dolary, lecz obecnie zabawa jest darmowa, z czego warto skorzystać.

Produkcja oferuje masę poziomów. Za każdy możemy uzyskać 3 gwiazdki. Wszystko zależy od tego, jak pójdzie nam odseparowywanie wroga od skrywanych diamentów. Nie możemy pozwolić sobie na rozbój w biały dzień! Szybki tutorial sprawia, że bardzo sprawnie idzie nam nauka.

Przychodzi nam rywalizować z ciekawymi przeciwnikami. Są różni, przez co i wieże stawiane przez nas muszą być do nich dopasowane. Tylko takie połączenie gwarantuje awans do kolejnego poziomu i osiągnięcie sukcesu :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button