Farms & Castles – takiej gry logicznej świat potrzebuje

Powiem szczerze, że dawno nie spotkałam się z tak fenomenalną grą logiczną, jak Farms & Castles. Produkcja oferuje fantastyczną zabawę dla każdej grupy wiekowej i zarówno na długie, jak i krótkie posiedzenia przed smartfonem. Apka dostępna jest za darmo zarówno za urządzenia z Androidem, jak i iOS-em.

wfwe

O co chodzi w opisywanej gierce? W zasadzie głównie o to, by jak najdłużej wyrwać na planszy i rozbudowywać swoją wioskę do potężnych rozmiarów i wysokiego poziomu gospodarki. Wybieramy jeden  trzech światów i dobudowujemy obiekty w taki sposób, by łącząc się z tymi już rozstawionymi, z czasem tworzyły zaawansowane budowle.

Przykładowo – z trzech ustawionych obok siebie kępek trawy uzyskujemy tuję. Z trzech tuj cały lasek. Z trzech lasków (oczywiście odpowiednio koło siebie rozstawionych) – szałas. Z szałasów tworzą się domy i tak dalej i tak dalej.

fwefwwf

W trakcie gry musimy czujcie stawiać kolejne kroki. Jeżeli wykorzystamy całe miejsce na ekranie, przegrywamy. W takich chwilach warto skorzystać z power-upów. Są one dostępne za zebrane w trakcie gry złoto. Na jedną grę średnio udawało mi się odblokować jedno ulepszenie.

Jeżeli chodzi o inne bajery, to za jedzenie produkowane przez szałasy i inne możemy kupić wybrane przez siebie obiekty (w innych przypadkach wybieramy pomiędzy dwoma wskazanymi w dolnej części ekranu). Z czasem nabieramy wprawy i nie straszne nam są już żadne przeszkody :)

fwfw

Grę polegam w zasadzie wszystkim. To fantastyczna zabawa dla każdego. Wystarczy chwilę logicznie pomyśleć, by zakochać się w Farms & Castles :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button