AppSale – promocje w AppStore #101

Hej! Niedzielny poranek w stolicy wygląda bardzo ładnie – świeci słońce i jest ciepło. Mamy nadzieję, że dzięki gorącym przecenom, również w Waszych częściach świata temperatura trochę się podniesie :) O czym będziemy pisać dzisiaj? Głównie o grach, które na co dzień kosztują w AppStore kilka dolarów, lecz dzięki uprzejmości twórców zostały przecenione na okrągłe zero.

Pamiętajcie o tym, że większość promocji trwa dzień, lub dwa. W związku z tym nie należy czekać – może się okazać, że za dwie godziny będzie musztarda po obiedzie ;)

Oto propozycje na dziś: Finger Block, Cows vs Aliens, Birds to Rescue, oraz Rope Mania.

Finger Block

Finger Block to gra zręcznościowa, w której przychodzi nam ustawiać obiekty w odpowiednich pozycjach. Autorzy oferują graczom dwa tryby rozgrywki: valley pack, oraz ocean pack.

W którymś miejscu na planszy ustawiony jest wzór figury. Naszym zadaniem jest takie ustawienie pozostałych elementów, by kwadratowa, zielona skrzynka mogła na nich stabilnie stanąć, wciskając się w ramkę. Do pokonania jest sporo ciekawych poziomów, które z pewnością miło zapełnią czas podczas kibelkowych posiedzeń.

Aplikacja co prawda nie charakteryzuje się zbyt dobrą ścieżką dźwiękową, ani nawet grafiką, lecz nie przeszkadza to w sympatycznej rozgrywce. Jeżeli nie macie na swoim urządzeniu logicznej produkcji, warto zainteresować się Finger Block.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Cows vs Aliens

W Cows vs Aliens przychodzi nam sterować dwoma kawałkami sznurka. Jeden palec odpowiada za obsługę prawej strony ekranu, drugi natomiast za sterowanie po lewo. Naszym zadaniem jest takie zaganianie krów i byczków do zagrody, by nie dostali się do niej kosmici.

Walka z kosmitami nie jest prosta. Możemy wykurzyć obcych przy pomocy sznurków, spychając ich z planszy, bądź korzystając z power-upów kupowanych za butelki mleka. Butelek nie mamy wiele, lecz w trakcie gry możemy sobie ich trochę przysporzyć.

Zabawa nie ma końca. Walczymy do upadłego, wykorzystując ulepszone krowy i własną zręczność. Jeżeli nie mieliście przyjemności testować Cows vs Aliens, spieszcie się – warto!

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

 

 

Birds to Rescue

Fabuła jest krótka i nieskomplikowana – zgubiliśmy jaja. Naszym zadaniem jest odzyskanie ich i zabezpieczenie. By przejść dany poziom, musimy zebrać taką ilość jaj, jaka wskazana jest na górnym pasku wyświetlacza.

Obiekty łapiemy w ptasi dzióbek. By go otworzyć, wystarczy przytrzymać palec na ekranie, a pierzasta istota w słodki sposób rozdziawi pyszczek, zbierając coś w rodzaju orzechów.

Gra jest dynamiczna i sympatyczna. Nie jest to dzieło sztuki, ale fajna opcja na kibelkowe posiedzenia. Nie macie co robić z wolnym czasem? Pobierajcie :)

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Rope Mania

aa

Rope Mania to niekończąca się przygoda. Gracz ma okazję na bycie świadkiem narodzin ptaków. Spadające z nieba jaja należy umieszczać na sznurkach robiących za swego rodzaju gniazda. Kiedy upłynie odpowiedni moment, ze skorupki wyleci stworzenie, zamazując za sobą narysowane schronienie.

Nasze ptaki mają to do siebie, że nie lubią być zbyt blisko siebie. Każdy musimy mieć oddzielną ,,miejscówkę”, bądź przynajmniej posiadać sznurkową ścianę między sobą, a kolegą.

cc

O ile na początku jest prosto, bo jaja spadają rzadko i powoli, o tyle później robi się o wiele trudniej. Nie mamy czasu na błędy. Wszystko musi być zrobione na czas, bo kilka upuszczonych jaj powoduje przerwanie zabawy.

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button