Bandrios – walcz z nawykami lub wyrabiaj nowe

bandriosIle posiadacie nawyków? Na pewno niejeden. Jeśli w tym momencie odpowiedziałeś, NIE, NIE MAM ŻADNYCH, to zastanów się dobrze. Na pewno znajdziesz jakieś rzeczy, z którymi chciałbyś powalczyć, np. palenie papierosów, picie piwa każdego dnia, czy też jakieś inne, niezdrowe rzeczy, z którymi lepiej byłoby sobie poradzić. A może warto wyrobić sobie nowy nawyk, tj. zjeść choć jeden owoc każdego dnia?

Bandrios to aplikacja, która pomoże nam właśnie w osiąganiu tych celów, które sobie wyznaczymy. Konkretniej jest to aplikacja licząca nasze postępy, które sami zapisujemy. Po uruchomieniu aplikacji widzimy 1365690099159listę naszych celów.

Pierwszy z nich dodajemy za pomocą wielkiego plusa, który znajdziemy do góry po prawej. Podajemy nazwę celu oraz do ilu będziemy liczyć. Wymagana jest także ikona. Niestety jest ona wymagana, więc wybieramy jedną z trzech dostępnych lub wrzucamy swoją z galerii. Określić także musimy dzień startu (domyślnie aktualna data) oraz zakończenia. Do tego także czy każdo jedno policzenie jest pozytywne, czy negatywne. Pozytywne wybieramy przy wyrabianiu nawyków, a negatywne, przy walczeniu z nimi.

Po kliknięciu w dany cel z listy pokazuje nam się przyjemny licznik, który pokazuje dzisiejsze kliknięcia, cel oraz ogólne kliknięcia. Przy okazji odkryłem bardzo fajnego buga, który zaprezentowałem na screenie. Licznik startuje od nowa, gdy uda nam się dwukrotnie przekroczyć cel naszych kliknięć. Do tego zapisywane jest także miejsce gdzie robiliśmy daną rzecz. Np. wiemy gdzie najwięcej paliliśmy. Oraz daty w kalendarzu.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button