Panda Pop – uratuj małe pandy

Panda Pop to kolejna aplikacja, którą mogę polecić zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Niestety obecnie ciężko jest o gry, które swoją fabułą odbiegają od innych. Opisywana gierka jest bardzo podobna do Bubble Witch Saga. Zadaniem gracza jest zbijanie bąbelków, w których uwięzione są małe pandy. Kolorowe bąbelki wyrzuca ,,pandzia” mama, która stara się uratować swoje maluchy. Przyjemnie i kolorowo, ale nie liczcie na to, że znajdziecie w tej aplikacji coś, czego jeszcze nie było.

Złe bąble złapały i uwięziły w swoim wnętrzu pociechy Pani Pandy. W grze wcielamy się w postać mamy – wybawicielki i zbijamy wszystkie kule, które mogą pomóc w uratowaniu maleństw. Zależnie od tego, jaki kolor piłeczki będziemy mieć za chwilę w dłoni, celujemy w identyczne pod względem kolorystycznym bąbelki przyczepione do sufitu. W każdej chwili mamy szansę na zmianę piłki – na dolnym pasku widzimy, jaki kolor będzie kolejnym. Wystarczy kliknąć, aby podmienić kule.

Uratowane dzieciaki spadają z powietrza na spadochronach, dzięki czemu żadna krzywda im się nie dzieje. Im dalej w levele, tym więcej przeszkadzajek. Na planszy nie będziemy widzieć tylko kolorowych bąbelków – zdarzą się takie, których nie będziemy mogli zbić. Do przejścia jest ponad 90 etapów, więc nie ma obawy o nudę. Możemy bawić się ze znajomymi za pomocą Facebooka.

Pobierz Panda Pop za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button