Power the Bulbs – niech stanie się światłość!

Praca elektryka przypomina czasem swego rodzaju łamigłówkę, czego bardzo dobrym przykładem jest gra mobilna o nazwie Power the Bulbs. Jeżeli zatem lubicie spędzać czas nad produkcjami podobnymi do popularnego Plumbera, to z całą pewnością zainteresuje Was aplikacja opisywana w tym wpisie.

W grze Power the Bulbs zadaniem gracza jest połączenie żarówek ze źródłem ich zasilania. Robimy to w tym przypadku w taki sam sposób, jak łączymy we wspomnianym już przez nas wcześniej Plumberze rury z miejscem, z którego płynie woda. Chodzi więc o to, by ułożyć w odpowiedni sposób elementy łączące żarówki z zasilaniem. Wydaje się proste. I rzeczywiście takie jest, ale tylko i wyłącznie na pierwszych levelach.

Na każdej z plansz dostępnych w aplikacji od Emer maksymalnie zdobyć można trzy gwiazdki. Ich ilość zależy głównie od tego, ile ruchów potrzebować będziemy do ukończenia zadania, a także w jakim czasie uda nam się powierzony cel zrealizować. Oczywiście, w grze zapisują się najlepsze wyniki, dzięki czemu zawsze możemy wrócić do dowolnego levelu i pobawić się w śrubowanie rekordów.

Początkowo Power the Bulbs oferuje jedynie jeden tryb rozgrywki – Classic. Po przejściu 25 poziomów odblokowuje nam się kolejny – Mixed Colors. W nim musimy zaprzątać sobie głowę tym, by łączyć ze sobą kolorowe żarówki z odpowiadającymi im źródłami zasilania. Jest to już wyższa szkoła jazdy, o czym przekonać się można, oglądając chociażby filmik zamieszczony na końcu tego wpisu.

Jak na grę logiczną, produkt mobilny Emer prezentuje się całkiem nieźle. Żarówki święcą fajnymi, neonowymi kolorami, a elementy łączące przesuwają się w płynny sposób.

Power the Bulbs pobrać można z Google Play zupełnie za darmo. Czy warto? Jeżeli lubicie tego typu gry logiczne, to jak najbardziej tak.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button