PromoHunter – śledź promocje w sklepach

Nie lubisz przepłacać i zawsze przed wyjściem na zakupy starasz się porównać ofertę przynajmniej kilku sklepów z Twojej najbliższej okolicy? W takim razie z całą pewnością zainteresować się powinna aplikacja PromoHunter, dzięki której będziesz na bieżąco ze wszystkimi promocjami oferowanymi przez ogromną ilość sklepów z wielu branż.

Opisywana przez nas aplikacja – jak już pisaliśmy – pozwala nam na śledzenie promocji. Nie odbywa się to jednak poprzez przeglądanie mobilnych gazetek z ofertami specjalnymi, a jest to o wiele prostsze i całkowicie zautomatyzowane.

Najogólniej mówiąc, PromoHunter pobiera dane o naszej aktualnej lokalizacji i wyświetla na wyświetlaczu naszego urządzenia wszystkie promocje, jakie mają miejsce w sklepach z naszej najbliższej okolicy. Poza informacją na temat tego, o ile został przeceniony dany produkt możemy również zobaczyć jego zdjęcie  albo sprawdzić, ile metrów dzieli nas od sklepu, w którym jest on obecnie dostępny w promocyjnej cenie.

Oczywiście, program pozwala nam również na włączenie nawigacji. Dzięki tej opcji możemy bez najmniejszego problemu trafić do interesującego nas punktu, nawet jeśli przebywamy w mieście, którego w ogóle nie znamy.  Wśród oferowanych przez PromoHunter funkcji znaleźć też można tę pozwalającą na informowanie znajomych o przecenie albo wyświetlanie na mapie miejsca, w którym znajduje się dany  sklep.

Warto wspomnieć jeszcze o tym, że aplikacja z tego wpisu może działać w tle i informować nas o nowych promocjach. Biorąc pod uwagę, że póki co program jest naprawdę często aktualizowany, opcja ta wydaje się być naprawdę godna uwagi.

Na koniec dodajmy, iż z PromoHuntera korzystać można nie tylko w momencie, gdy wybieramy się na zwykłe zakupy do spożywczaka, lecz również wtedy, gdy idziemy kupić żonie jakąś biżuterię albo też chcemy sprezentować dziecku zabawkę. A wszystko to dlatego, że polska aplikacja oferuje śledzenie ofert z naprawdę sporej ilości branż.

PromoHunter dostępny jest w Google Play. Można go stamtąd pobrać zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button