Fantasy Forest 3D – przenieś się do baśniowego lasu…w smartfonie

Macie dość szarej tapety w swoim smartfonie? Nie podoba Wam się pogoda za oknem? Na każdy z tych problemów powinna pomóc animowana tapet Fantasy Forest 3D, w której w ostatnim czasie zakochało się tysiące użytkowników Androida z całego świata.

Fantasy Forest 3D to trójwymiarowa, animowana tapeta. Wprawdzie tego typu aplikacji opisywaliśmy już bardzo wiele, ale o tej naprawdę warto wspomnieć. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na wygląd. I nie mamy tu na myśli niczego negatywnego. Baśniowy las na tapecie prezzentuje się tak bajkowo jak powinna. Na mnie zrobiła wrażenie już przy pierwszym uruchomieniu. Jak będzie z Wami? Myślę, że podobnie.

Opisywany program dostępny jest w dwóch wersjach: płatnej i darmowej. Ta druga nie zawiera żadnych ustawień personalizacyjnych. Jesteśmy więc zmuszeni w niej do tła takiego, jakie narzuci nam autor apki. Jeżeli nam się to nie podoba, możemy śmiało pobrać wersję płatną. Tutaj nie tylko możemy wybrać porę dnia, w jakiej ma prezentować się las, ale również ustawić specjalny animowany zegar, który będzie wisiał na gałęzi jednego z drzew.

Minusem Fantasy Forest 3D jest fakt, iż program „zżera” sporo baterii oraz pamięci RAM. Jeżeli więc macie telefon z niższej półki, raczej nie jest to narzędzie dla Was. No chyba że lubicie denerwować się na wolną pracę Waszego urządzenia.

Osobiście nie potrzebuję animowanej tapety, ale myślę, że Fantasy Forest 3D spodobało się niejednemu z Was. Czekam na Wasze opinie o tej apce. Podoba Wam się czy nie?

Fantasy Forest 3D do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button