Devils & Demons – fabularna pozycja obowiązkowa

Devils & Demons to gra fabularna, która na długo pozostanie w mojej pamięci. Nie tylko ze względu na specyficzną i przyznam – przyjemną rozgrywkę, lecz przede wszystkim dlatego, że dawno nie spotkałam się z tytułem, który posiadałby tak rozbudowaną i długą część wstępną. Cóż – człowiek całe życie jest zaskakiwany :)

W opisywanej produkcji od HandyGames przyjdzie nam wcielić się w rolę kilku bohaterów, którzy walczą z demonami wychodzącymi z kolejnych portali. Akcja toczy się w świecie fantasy, więc nie liczcie na słodkie twarzyczki, lecz na naprawdę upiornych wrogów pod różnymi postaciami.

Jak już wspomniałam – część wstępna jest długa, jednak nie jest nad dane przechodzić przez nią tylko przy pomocy oglądania historyjki. Bierzemy czynny udział w walkach, mając pełen zapas many, oraz wszystkich innych potrzebnych w grze fantów. Autorzy w ten sposób dość perfidnie podeszli graczy, dając chwilę zabawy na ful wypasie, by następnie stopić lody i pokazać użytkownikowi świat bez zastosowania mikropłatności, gdzie wszystko trzeba zdobywać samodzielnie.

Kwestie mikropłatności chyba ją więc jasne :) Da się grać, ale zdecydowanie przyjemniej jest mieć zapas, niż bez przerwy oczekiwać znalezienia cennej buteleczki z magicznym płynem.

Rozgrywka odbywa się w różnych miejscach. Przychodzi nam sterować bitwą na planszy podzielonej na ,,kratki”. Każdy z bohaterów na określony zakres ruchów i ataku. By przygotować porządną inwazję, należy najpierw obmyślić strategię. Do dyspozycji mamy bardzo dużo różnych postaci i wiążących się z nimi umiejętności. To zdecydowanie gra, w której można siedzieć godzinami.

Co do aspektów wizualnych nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze. Świetna bijatyka, RPG, oraz strategia w jednym. Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Devils & Demons - Arena Warswww.handy-games.com GmbHGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button