Star Wars Pinball – niech moc będzie z Wami, flipperami!

Jeżeli jesteście fanami sagi Georga Lucasa, a jednocześnie spędziliście dzieciństwo w salonach gier, wydając swoje kieszonkowe na najnowsze „flippery”, z całą pewnością powinniście znaleźć na swoim iPhonie miejsce na Star Wars Pinball, o którym jest ten wpis.

W opisywanej grze, jak to bywa w pinballach, zadaniem gracza jest odbijanie za pomocą flipperów piłeczki tak, aby nie dostała się w przepaść. Im więcej razy uda nam się wspomnianą kuleczkę odbić, tym więcej punktów zdobywamy. Oczywiście, w trakcie gry istnieje możliwość powiększenia swojego konta punktowego za pomocą specjalnych, bonusowych elementów bądź różnego rodzaju zadań.

Przed rozpoczęciem gry musimy wybrać stronę mocy, po której chcemy się znaleźć. Kiedy już zdecydujemy się walczyć u boku Lorda Vadera bądź Luca Skywalkera, Hana Solo, Chewbacci i księżniczki Lei, przychodzi nam stawić czoło aktualnemu rekordowi.

Najlepsze wyniki osiągnięte w Star Wars Pinball zapisywane są w specjalnej tabeli graczy. Do wykonania jest też całe mnóstwo osiągnięć. Jest to ogromny plus, gdyż gra dzięki temu przesadnie szybko się nie nudzi.

A skoro już o środkach zapobiegających monotonii mowa…w grze istnieje możliwość gry w kilka osób. Nic nie sprawia tak wielkiej przyjemności, jak pokonanie Imperium na stole do pinballa, możecie mi wierzyć na słowo! ;)

Oprawa graficzna i dźwiękowa gry stoi na wysokim poziomie. Dźwięki z sagi Gwiezdnych Wojen przypominają najlepsze momenty z filmu, a grafika…wystarczy spojrzeć na screeny.

Star Wars Pinball do pobrania za darmo w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button