Happy Tree Friends: Deadeye Derby – postrzelajmy sobie … w oczy

Co powiecie na krwawą zabawę w Happy Tree Friends: Deadeye Derby? Powiem szczerze, że spodziewałam się bardziej … potulnej produkcji, która przeznaczona jest dla dzieci – w końcu Happy Tree Friends to bajka, prawda? Sprawdźcie jak aplikacja wypadła w moim teście!

Co powiecie na mają wojnę na proce? W opisywanej produkcji wcielacie się w postać jednego z kolorowych przyjaciół, wybieracie swój wypasiony pojazd i pędzicie na wojnę na śmierć i życie. Myśleliście, że będzie łagodnie? Spójrzcie na obrazek – czy on wygląda, jakby był zwiastunem czegoś spokojnego?

W gierce przede wszystkim ulepszamy swoje autka i proce do takie stopnia, aby w jak najszybszym tempie pokonać przeciwnika, który równolegle do nas jedzie swym drewnianym wehikułem. Nasze zadanie polega na zbiciu przeciwnika w taki sposób, aby spadł z auta. Czyli mówiąc prost: strzelamy z procy w każde miejsce na jego ciele i patrzymy na wskaźnik wytrzymałości nad jego głową.

W międzyczasie musimy również zwracać na to, abyśmy sami nie oberwali. Nie myślcie, że tylko Wy posiadacie proce. Sterowanie odbywa się za pomocą dotyku, a raczej rozciągania procy na ekranie, a równocześnie za pomocą poruszania urządzeniem, w celu – no właśnie – w celu wyłapania celu.

Najlepiej jest strzelać w twarz – może to mało humanitarne, ale z pewnością skuteczne. Kiedy uda nam się wygrać bitwę, otrzymujemy odpowiednie wynagrodzenie za które mamy szansę ulepszyć swoje maszyny.

Aplikacja moim zdaniem nie powinna być przekazywana w ręce dzieci ze względu na sporą ilość krwi i mało edukacyjne scenki. Decyzja należy do rodziców.

Pobierz Happy Tree Friends: Deadeye Derby za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button