A Mechanical Story – pogmeraj i napraw zepsutego robota

A Mechanical Stroy to jednak z tych gier, przy których człowiekowi sam banan pojawia się na ustach. Jest to logiczna produkcja niemająca nic wspólnego z match 3 i tym podobnymi. To zadziwiające dzieło studia Skyfish, w którym nie można się nudzić.

Na uwagę zasługuje fakt, że do tej pory za grę trzeba było zapłacić kilka złotych, lecz w związku z promocją, istnieje możliwość zgarnięcia jej za darmo!

Historyjka zaczyna się od poznania chłopca – mechanika. Ten, podążając za motylem, odkrywa zepsutego robota. Postanawia zrobić z nim porządek i przywrócić mu mechaniczne życie…

Ogromnym plusem jest polska wersja językowa aplikacji! Mając wszystko rozpisane w swoim języku, nie gmatwamy się w żadnym z poziomów i wiemy co mamy robić.

Cóż – zestaw małego majsterkowicza to dolna część planszy. Znajdziemy tam różnego rodzaju koła zębate, przekładnie i inne elementy przydatne podczas zabawy. Główny ekran to miejsce naszej pracy, a raczej martwa dotychczas część robota. Przy pomocy kilku niezbędnych elementów, ułożonych w odpowiedniej kolejności, staramy się uruchomić całą maszynerię i nacisnąć różowy guzik.

Wszystko może się wydawać proste, jednak wcale takie nie jest. Z pewnością często będziecie korzystać z przycisku restartu levelu. Dlaczego? Ciągła zmiana przedmiotów na planszy powoduje obniżenie mnożnika punktów, a nam zależy na tym, by odwalić kawał dobrej roboty, nie myląc się. W konsekwencji zbieramy złote gwiazdki i wartościowe punkty.

Aplikacja zawiera samouczek, dzięki któremu w żartobliwy sposób gracz jest zaznajamiany z misjami. Warto skorzystać z podpowiedzi szczególnie na początku. Jeżeli nauczycie się prawidłowo działać, wszystko pójdzie sprawniej i przyjemniej.

Jeśli jeszcze nie posiadacie A Mechanical Story na swoich urządzeniach, szybko nadróbcie zaległości :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button