Build It! Miami Beach Resort – no i SimCity ma poważną konkurencję!

Po wielkim sukcesie SimCity BuildIt ciężko jest spodziewać się, że konkurencja nie będzie próbowała przebić oryginału. G5 przygotowało dla swoich użytkowników produkcję, w której celem jest wybudowanie nadmorskiego kurortu. Czy kopia stanie się lepsza od oryginału, czy może znajdzie się na liście gniotów? Więcej o Build It! Miami Beach Resort poniżej :)

Apka obecnie znajduje się w promocji. Jej pełna wersja dostępna jest za darmo zarówno dla użytkowników Androida jak i iOS. Jak już zdążyliście przeczytać wyżej, w grze liczy się sukces, jakim jest stworzenie kurortu wypoczynkowego. Po uruchomieniu gry możemy przejść od razu do zabawy, bądź skorzystać z pisemnego samouczka.

Niespodziewanie, zamiast przeniesienia się na plac budowy, przychodzi nam oglądać czarno-białą historyjkę. Na planszy znajdujemy się w roku 1920, co oznacza cofnięcie się do przeszłości, co rzadko zdarza się w tego typu produkcjach.

Dolny pasek informuje nas o aktualnym stanie portfela, ilości gwiazdek i gościach. Zaraz obok znajduje się misja, dzięki której mamy okazję awansować. Początkowo to nic trudnego. Każdy poziom do przodu to wbicie w kalendarzu następnego roku. Wykonanie misji pierwszej przenosi gracza do roku 1921.

Co można powiedzieć więcej o tego typu grach – możemy budować dowolne obiekty, które systematycznie zwiększają swoją ilość i rodzaj w miarę naszych postępów, zbieramy czynsz z wybudowanych mieszkań, zapewniamy gościom cudowne warunki do życia i staramy się jak najwięcej zaoszczędzić – to tak w skrócie.

Jeżeli mam być szczera, to prawdopodobnie od dziś, Miami Beach Resort będzie kolejnym obok SimCity BuildIt tytułem, zaprzątającym moją głowę podczas przerw i względnie wolnych chwil. Nie jestem w stanie porównać aplikacji, bo jedna jest zupełnie druga od innej. Twórcom apki z tego wpisu trzeba przyznać, że mieli bardzo fajny pomysł na przeniesienie akcji do minionych czasów ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button