Kaloriopedia – dowiedz się ile kalorii przed chwilą zjadłeś

Starasz się dbać o swoje zdrowie? Zwracasz uwagę na to, co jesz? Jeżeli tak, powinieneś zaopatrzyć się w mobilną tabelkę kalorii na swoje urządzenie. W każdej chwili będziesz mógł sprawdzić ile dziennego zapotrzebowania kalorycznego przyjąłeś.

kal2

Aplikacja stworzona jest w bardzo przystępny sposób. Każdy, kto chociaż raz szukał w internecie tabelek z informacjami o kaloriach wie, jak zaawansowane i trudne w znalezieniu są niektóre informacje. Po co utrudniać sobie życie, skoro można mieć Kaloriopedię w swoim urządzeniu?

Po uruchomieniu programu, ukazuje nam się zgrabna lista produktów, wraz z danymi dotyczącymi kaloryczności poszczególnych przysmaków. Twórcy aplikacji bardzo porządnie podeszli do sprawy podziału produktów na kategorie m.in. alkohole, słodycze i przekąski, sosy, ryby i owoce morza, tłuszcze i oleje, warzywa, zupy i dania gotowe oraz wiele innych. Dzięki takiemu pogrupowaniu nie będziemy tracić nadmiernej ilości czasu na wyszukiwanie pożądanych informacji.

Plusem Kaloriopedii jest możliwość dopasowania wagi produktu do ilości kalorii – wbudowany kalkulator szybko przelicza ilość przyjemności dla podniebienia i informuje o sumie spożytych kalorii.

Aplikacja bardzo przydatna dla osób dbających o swoje zdrowie. Polecam

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button