BikeMaster – zostań rowerowym mistrzem

4cb3a3b4-5285-4609-ab03-0e477f88379fJeśli nie posiadasz w domu tego cudownego sprzętu jakim jest rower albo nie masz akurat możliwości pokierowania tym dwukołowcem możesz ściągnąć na swój telefon tę aplikację i wypróbować swych sił w ciężkiej trasie.

Aplikacja BikeMaster została stworzona przez grupę Mobius, którzy wydali już na świat kilka gier na Windows’a Phone, nie koniecznie cieszących się dużą sławą.

Jak nie trudno się domyślić, gra polega na jeżdżeniu rowerem po planszy i unikaniu niebezpiecznych dla nas części. Musimy szerokim łukiem omijać kamienie i inne podobne wytworu aby nie doznać bolesnych urazów podczas upadku. Wytrącenie z siodełka niestety kończy grę. Na naszej drodze znajduje się także wiele pożywienia pochodzącego z fast foodów – nic innego tylko trzeba je zebrać. Za każde niezdrowe jedzenie dostajemy pięć dodatkowych punktów.

Sterowanie odbywa się za pomocą akcelerometru co chyba w tym przypadku nie było dobrym rozwiązaniem. Należy włożyć dużo wysiłku aby precyzyjnie kierować rowerem i nie doznać porażki. Do wybory mamy trzy poziomy trudności.

Grafika gry jest bardzo uproszczona, nawet zbyt bardzo. Nie przyciąga uwagi i wprowadza niepotrzebną monotonię. Natomiast dźwięki są tak wyraźne i tak drażniące, że należy  natychmiast uruchomić przycisk „off”

Przyznam, że spodziewałam się czegoś bardziej ciekawego i interesującego. Niestety zawiodłam się szybko samą fabułą jak i wykonaniem technicznym. Spośród wielu gier o tematyce rowerowej, tej raczej bym nie poleciła. Szukajcie dalej.

Ocena końcowa : 3/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button