Wonder Witches – podróż z czarownicą

Przenieś się do bajkowego świata i przemierzaj kilometry na miotle wraz z atrakcyjną towarzyszką. Czarownica weźmie Cię w swoją podróż pod warunkiem, że jej pomożesz.

Johann Digital Works stworzyli do tej pory tylko trzy aplikacje na Windows’a Phone z czego latające czarownice zebrały już wiele dobrych ocen i opinii. Czekamy na więcej gier!

6eb6e3d9-ab87-411a-a396-6dfe60ce9ca5

Wonder Witches to gra z bardzo prostymi zasadami. Wcielamy się w postać ślicznej czarownicy, która rozpoczyna lot na miotle. Naszym zadaniem jest sprawić, aby długowłosa bohaterka wykonała jak najdłuższy lot. Po drodze powinna zebrać pojawiające się magiczne substancje.

Na drodze stają nam liczne przeszkody i utrudnienia. Latające kaczki są wyjątkowo niebezpiecznym przeciwnikiem tak samo jak i wystające pręty – każde otarcie się o wroga kończy się bolesnym upadkiem. Pogoda także płata nam figle. Liczne chmury świetnie maskują przelatującego ptaka o którego łatwo się otrzeć. Czarownica leci sama, gracz musi tylko poprzez dotyk ustawić odpowiednią wysokość jej lotu.

81f35fec-c98a-4127-80ff-abedb054ef0f

Autorzy wyjątkowo zadbali oto aby gra nigdy się nie znudziła. Do wyboru mamy aż siedem czarownic. Każdą z nich musimy przedtem odblokować, wykonując odpowiednie zadanie. Są dostępne także trzy poziomy trudności aby każdy mógł odpowiednio dostosować grę pod siebie. No i nie zapomnijmy o tym fakcie, ze możemy zmienić scenerię na : słoneczny wieczór, dzień i noc, zimową krainę czy też błękitne niebo.

Pod względem audiowizualnym gra prezentuję się dobrze. Dźwięki są przezabawne i nadają świetnego charakteru całej aplikacji. Słysząc radosne okrzyki wiedźmy, każdy gracz rozpocznie rozgrywkę z uśmiechem na ustach.

Grę należy koniecznie przetestować. Uwaga! Wciąga!

Ocena końcowa : 8/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button