MiniPics – pikselowa rysowanka dla każdego

Macie sentyment do pikselowych gier? Pamiętacie Mario? To były czasy – nikt nie zastanawiał się nad rozbudowaną, idealnie dopieszczoną grafiką. Może tak mała retrospekcja?

pic2

MiniPics to przesłodka gra, która spowoduje uśmiech na każdej twarzy (i tej młodziutkiej i dorosłej). Na czym polega fenomen opisywanej aplikacji? Na jej prostocie, barwności i zmuszeniu do logicznego myślenia, bez potrzeby zabijania, zmieniania broni, czy zbroi.

Naszym zadaniem jest dorysowanie za pomocą własnych palców części obrazka. Wszystko może wydawać się bardzo proste, ale nie dajmy się wprowadzić w błąd! Na każdy rysunek mamy przydzieloną określoną liczbę pikseli, które możemy wykorzystać do dokończenia dzieła. Jeżeli nam się nie uda – będziemy zmuszeni rozpocząć zabawę od początku, lub cofać się, aż do momentu zaczęcia danego levelu.

Etapów jest bardzo dużo, dlatego bez problemu możemy oddać się grze, bez obawy, że za chwilę przejdziemy ją całą.

Jeżeli macie małe dzieci – możecie z powodzenie oddać stery urządzenia z uruchomioną aplikacją MiniPics – będziecie pewni, że Wasze dziecko nie będzie mieć kontaktu z treściami, które nie powinny zaprzątać głowy malucha.

Polecam!

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button