Logic Trainer – szybkość myślenia

4f0e3bc8-183e-4e93-91c2-a8580ae9a89eCzas rozpocząć ćwiczenia umysłowe! Mimo męczących upałów szare komórki muszą nadal pracować! Zmierz się z czasem i logicznymi zagadkami.

Logic Trainer jest póki co jedyną wyprodukowaną grą przez zespół programistów z RocketApp. Zyskała sobie ona już zarówno wielu fanów jak i wrogów, którzy nie docenili myślenia na czas.

Gra ma bardzo proste zasady. Głównym zadaniem gracza jest określenie, który przedmiot znajdujący się na ekranie jest najcięższy. Na planszy znajdują się szalki, na których ważą się przeróżne przedmioty. Użytkownik ma rozwiązać zadanie opierając się na przedstawionych rysunkach. Oczywiście, aby nie było zbyt łatwo, przedmioty parują się i występują w różnych kombinacjach. Potrzeba chwili zastanowienia aby być zdolnym do podjęcia poprawnej decyzji.

Im więcej rozgrywek przejdziemy tym trudniejsze będą wyzwania. Czas kurczy się z każdą kolejną planszą, co wywołuje ogromny przypływ adrenaliny i lekkie nerwy u gracza.

O dźwiękach nie ma tu co rozprawiać gdyż ich po prostu nie ma. Akurat tę część sobie chwalę. Natomiast grafika jest bardzo, bardzo prosta. Białe tło, banalne przedmioty i ruszająca się waga. Autorzy nie uatrakcyjnili gry poprzez dodatkowe ulepszenia. Możemy tylko decydować i nic więcej. Co najwyżej gracz może sprawić swój najwyższy wynik.

Nie jest to znów taka słaba opcja na wyjątkowe chwile nudy jednak sądzę, że coś lepszego także się może znaleźć. Gra faktycznie pobudza do myślenia i daje lekkiego stresu na widok upływającego czasu. Zagrać i wypróbować można.

Ocena końcowa : 5/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button