Bubble Bird Rescue – uratuj uwięzione ptaszki

Jeśli przepadacie za grami typu Bubble, aplikacja, którą właśnie przedstawiamy, powinnam przypaść do gustu większości z Was. Co powiecie na psiowo-ptaszkową miłość?

bubble2

W każdym etapie mamy to samo zadanie: uratować uwięzione w bąbelkach ptaki. Wyrzutnia bąbelkowych kulek jest obsługiwana przez słodkiego psiaka, który za pośrednictwem naszych dłoni, stara się ocalić małe, zdane na siebie stworzenia.

Ratowanie ptaków odbywa się za pomocą wystrzeliwania z armatki poszczególnych kolorowych piłeczek. Jeżeli widzimy, że Bird zapodział się pomiędzy niebieskimi bąblami, staramy się dopasowując kolor kuli, wycelować w otaczające ptaszynę kulki.

bubble3

Na dole ekranu wyświetla nam się domek z informacją o ilości bąbelków, jakimi dysponujemy w danym levelu. Przy procy zawsze są dwie sztuki nabojów – pierwsza to ta, którą będziemy strzelać w tej chwili, a ta druga sugeruje kolor, w jakim będzie występowała kolejna wystrzeliwana przez nas kulka.

Zależnie od etapu, musimy uwolnić jednego, dwa lub wiele więcej ptaków. Od naszej celności zależy powodzenie ukończenia planszy. Jeśli uda nam się uratować wszystkie stworzenia, a posiadamy w zanadrzu jeszcze kilka sztuk kulek – otrzymujemy premię punktową.

Gra wciągająca, z niezłymi efektami audiowizualnymi. Świetna dla dzieci i dorosłych.

Do pobrania za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button