Bike Xtreme – macie ochotę na małą przejażdżkę na motorku?

Bike Xtreme – jedna z bardziej znanych aplikacji na Androida zawitała i u nas na salonach. Jak ocenimy grę, w której przez cały czas jeździmy na motorze? Sprawdźcie.

Jak zapewne się domyślacie, nasze zadanie polega głównie na sterowaniu motocyklistą, który przemierza na swoim wehikule przeróżne platformy. Początkowo nie mamy wyboru – musimy wybrać jedyną odblokowaną planszę i ćwiczyć na niej swoje umiejętności. Z czasem będziemy mieć dostęp do kolejnych tras, np. miejskich.

Sterowanie jest banalnie proste – prawa i lewa strona ekranu. Prawa gaz, lewa hamulec. Poruszając urządzeniem, manewrujemy ludzikiem siedzącym na motorze. Po kilku minutach ćwiczeń, bez problemu powinniśmy opanować kierowanie do perfekcji.

Na trasie napotykamy przeróżne przeszkody między innymi: osuwające się kamienie, patyki, pagórki, drzewa – musimy poruszać całym pojazdem tak, aby nie dać się przewrócić.

Za każdy dobrze ukończony etap otrzymujemy premię w złotych monetach. Takie wirtualne pieniądze przydają się do zakupu specjalnych udoskonaleń, lub zmiany pojazdu na bardziej nowoczesny.

Oczywiście mamy też możliwość na przebranie swojego motocyklisty – jak można się domyślić – nic nie jest za darmo – znowu ważną rolę odgrywają monety zebrane podczas rajdu.

Ważną rzeczą jest również to, że gramy na czas – mamy określoną ilość minut, w jakiej daną trasę jesteśmy zmuszeni pokonać. Jeżeli nam się nie uda – nasza misja się kończy.

Gra Bike Xtreme możliwa jest do pobrania z Google Play za darmo.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button