Shiny The Firefly – uratuj świetlikowe bobasy

Jeśli masz ochotę przenieść się w magiczny świat świetlików – rozważ wypróbowanie Shiny The Firefly. Gra zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Słodka i kolorowa.

shin2 shin3

Głównym bohaterem opisywanej aplikacji jest świetlik. Jego, a raczej naszym zadaniem jest uratowanie mini-świetlików, które zostały uwolnione z bezpiecznego gniazdka przez trzęsienie ziemi.

W każdym etapie musimy zebrać określoną ilość bobasów, aby awansować do wyższego levelu. Jeżeli nam się nie uda – musimy krążyć po planszy, dopóki nie znajdziemy wszystkich zagubionych dzieci.

shin3

Zadanie wydaje się proste, jednak wcale takie nie jest. Po drodze napotykamy wiele przeszkód jak na przykład silny strumień wody, ważki itp. Każda z nich uszczupla naszego świetlika o serduszko, czyli życie. Od początku gry mamy zapewnione trzy takie życiodajne serducha – jeżeli jakieś stracimy, będziemy mieć szansę na zdobycie dodatkowego, podczas całej przygody.

Grafika jest na wysokim poziomie, efekty dźwiękowe zachęcające. Problem może stanowić sterowanie, które jest wolne i mało wygodne. Gra może być bezpiecznie testowana przez dzieci.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button