IKEA – szwedzki sklep zawsze obok Ciebie

Odwiedzasz czasem IKEĘ? Zdarza Ci się szukać informacji o aktualnych promocjach i cenach poszczególnych produktów? Chciałbyś wiedzieć, gdzie w Twojej okolicy jest sklep? Nic prostszego – pobieraj aplikację i ciesz się zasobami mobilnej IKEI.

ik2

Aplikacja umożliwia wyszukanie wielu informacji o interesujących nas produktach. Chcecie dowiedzieć się ile kosztuje kubek w szwedzkim sklepie-kolosie? Klikacie odpowiednią zakładkę, wyszukujecie dział kuchenny i voila! Wszystko w jednym miejscu – cena, dostępność w poszczególnych sklepach, możliwość dodania do listy zakupów.

iik3

Jeżeli jesteśmy już przy zakupach, aplikacja umożliwia nam sporządzenie listy potrzebnych rzeczy – wybierając się do sklepu z takim spisem, z pewnością o niczym nie zapomnimy.

Nie wiecie gdzie w Waszej okolicy jest najbliższa Ikea? Włączacie opcję lokalizacji i dostajecie na tacy informacje o sklepach w całym kraju.

W apce nie zabrakło miejsca na promocje i aktualne super-oferty z gazetki promocyjnej. Podsumowując: zakupowy ,,full wypas”.

Pobierz aplikację IKEA z AppStore z darmo.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button