Ants in your Pants – zabij wstrętne mrówki

Mrówki to odwieczny problem ludzkości.  Te małe czarne owady wejdą wszędzie aby zdobyć kawałek pożywienia lub tylko po to żeby pozwiedzać nieznane tereny. Tym razem mrówki zajęły niebezpieczne miejsce. Zniszcz je i uratuj swoje gatki!

Twórcami tej niecodziennej gry jest zespół programistów z Digital Splecialists, którzy lubują się w tworzeniu dosyć prostych aplikacji na Windows’a Phone. Jak dotąd wydali cztery gry.

da2e10aa-f9d7-4669-9ed2-83a2258523f4

Ants in your Pants to nic innego jak atak mrówek na Twoje krocze. Zadaniem gracza jest zmasakrowanie owadów zanim te wejdą w rozporek i zamieszkają w nim na zawsze. Mrówki pojawiają się z dosyć wysoką częstotliwością, więc trudno je wszystkie unicestwić. Celem gry jest uzyskanie jak najwyższego wyniku zabitych mrówek.

Dopuszczalna granica zawartości mrówek z majtkach wynosi tylko trzy. Kiedy czwarta z nich przekroczy ten teren gra się kończy i trzeba zacząć od nowa. Niszczeniem owadów zajmuje się nasz palec stukający w ekran. Jednak gra nie została do końca dopracowana i nie każda wskazana przez nas mrówka ginie, co skutkuje szybszym zakończeniem gry.

904a0990-f924-4d04-aa4e-b1e31f016efe

Grafika została stworzona w bardzo czytelny i prosty sposób. Tłem całej aplikacji jest ukazany dżinsowy rozporek, po którym biegają pomarańczowe mrówki. Każda z nich podczas przedostania się do upragnionego miejsca wydaje z siebie zabawny okrzyk. Natomiast nasze uderzenia są mocno akcentowane przez co należy odrobinę ściszyć dźwięki.

Pomysł na tę grę nie był niczym oryginalnym a już na pewno nie atrakcyjnym dla graczy. Jest to bardzo banalna aplikacja, bez żadnych urozmaiceń czy choćby ciekawych elementów. Obawiam się, że użytkownik nie znajdzie powodu aby zatrzymać ją dłużej na swym telefonie.

Ocena końcowa : 3/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button