Liveleak – kolejne źródło filmików

liveleakJeśli ktokolwiek z was jest w miarę aktywnym internautą, który spędza czas w Internecie nie tylko na pracy i poszukiwaniu informacji, a także wychodzi często trochę dalej w internetowych poszukiwaniach niż Onet, YouTube oraz Facebook, na pewno trafił na serwis Liveleak.

Czym jest ten serwis? To strona, na której obejrzymy mnóstwo filmików przeróżnego typu, które zostały tu opublikowane przez innych użytkowników – dokładnie tak samo jak na YouTube. W tym miejscu jednak kładzie się szczególny nacisk na wydarzenia z całego świata i politykę. Wielu jednak kojarzy serwis tylko z filmików, które zostałyby

 usunięte natychmiastowo z YouTube ze względu na zbyt dużą brutalność. Tutaj widok martwego ciała nie jest niczym szczególnym, a wybuchy to chleb powszedni.

Przejdźmy jednak do samej aplikacji, bo serwis to nie tyko content. Funkcjonalność samej aplikacji skłania się głównie do przeglądania samej zawartości serwisu wraz z możliwością oglądania wszystkich możliwych filmików. Możemy je także udostępniać, oceniać wraz z komentarzem i tworzyć sobie playlisty. Nie zabrakło także przeglądania kategorii, najpopularniejszych filmików czy choćby samego wyszukiwania po nazwie. Bez kłopotu także wrzucimy do serwisu własny filmik.

Aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze i raczej nie powinna sprawiać nikomu kłopotów z obsługą. Komponuje się ona doskonale z pełną wersją serwisu, która wygląda po prostu bardzo podobnie. Nie ma także żadnych problemów z działaniem, a same filmiki są bardzo dobrej jakości i wyglądają naprawdę dobrze.

Aplikacja otrzymuje ocenę 8/10, bo doskonale spełnia swoją rolę.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button