AppStore świętuje Amerykańskie Święto Pracy

Amerykanie celebrują swoje Święto Pracy. Dla niektórych producentów gier jest to dobra okazja, by przecenić swoje mobilne produkty w AppStore. W ramach tegorocznej wrześniowej promocji , która potrwać ma do końca niedzieli, pobrać można, między innymi, Max Payne’a za mniej niż 4 złote.

Jak to zazwyczaj bywa przy okazji promocji w AppStore, najwięcej tytułów przecenić postanowiły duże, popularne firmy produkujące gry. Mowa tu, między innymi, o Gamelofcie i Electronic Arts, do których włączyło się kilka  mniejszych deweloperów.

W ramach Labor Day Weekend za mniej niż jednego dolara pobrać można zarówno gry na iPhone’y, jak i iPady. Jeśli chodzi o aplikacje stworzone na iSmartfony, to warto wspomnieć tu o chociażby przecenie Dead Space, The Sims 3, RISK i Dragon’s Lair 2: Time Warp (każda za 0,99$).

Fani samochodówek w ciągu najbliższej soboty i niedzieli z całą pewnością zainteresować się powinni wyprzedawanymi produkcjami z serii Need for Speed: Hot Pursuit, Shift oraz Undercover. Warto też wspomnieć, że za mniej niż jednego dolara pobrać można teraz drugą część gry Real Racing.

Pierwsze dni września wydają się być również dobrą okazją do zakupów w AppStore gier sportowych. Electronic Arts przeceniło bowiem FIFĘ 12Madden NFL 12, Tiger Woods PGA Tour 12, a także Fight Night Champion.

Sporo obniżony został na weekend Max Payne (wersja uniwersalna). Jest on dostępny obecnie za mniej niż dolara, co powinno ucieszyć tych, którzy przymierzali się do zakupu tej gry, lecz szkoda im było wydać nieco więcej pieniędzy.

Oczywiście, nie za wszystkie przecenione produkcje w Labor Day Weekend przyjdzie nam zapłacić mniej niż dwa dolary. Mowa tu, na przykład, o aplikacjach  Caylus  (2,99$), Neuroshima Hex (2,99$) i Aralon: Sword and Shadow (4,99$).

Niektóre z wyżej wymienionych gier zostały przecenione także w Google Play. Androidowcy także więc powinni dzisiaj pobuszować trochę w swoim sklepie ;)

I jak – znaleźliście na wyprzedaży coś dla siebie?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button