Kiwi! – the game. Pomóż ptaszkowi latać

Gdy przeczytałem nazwę gry, to pomyślałem – kurczę, będę też grał owocem? Do tego drewniane tło ikonki gry, które sugerowało mi deskę do krojenia. Okazało się jednak, że wcielimy się w ptaka kiwi. To bardzo mały ptaszek, który niestety nie lata, bo nie jest do tego dostosowany. Mimo tego jest jednak ptakiem.

Okazuje się, że w naszej grze jest to możliwe i nasz bohater będzie latać! Sterujemy więc lecącym dość nisko nad ziemią ptakiem i staramy się dolecieć jak najdalej. Po drodze napotkamy oczywiście przeszkody, którymi są drzewa i kamienie. Do listy przeszkód należą także drewniane płotki ustawione na różnych wysokościach. My będziemy poruszać się tylko na dwóch.

kiwithegame

Sterowanie odbywa się poprzez przesuwanie palcem w odpowiednia stronę w górę i dół regulujemy wysokość lotu ptaka, a lewo i prawo miejsce, w którym leci. Możemy przelatywać nad kamieniami, ale nad drzewami już nie.

Po drodze będziemy zbierać gwiazdki. Niektóre z nic mają ciekawe właściwości np. sprawiają, że nasz bohater unosi się ponad wszystko i leci bez żadnych przeszkód. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości gwiazdek po lewej stroni pokażą się także dodatkowe umiejętności, które aktywujemy po kliknięciu na nie.

Gra wygląda całkiem przyzwoicie jak na grę darmową. To strasznie prosta grafika 3D, którą w sumie stworzyłby każdy po chwili zabawy w programie graficznym. Nic więcej jednak nie potrzeba, bo gra jest strasznie grywalna.

Ocena 8/10
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button