Zombie Derby – zabijaj zombie samochodem

A teraz kolejna gra, w której będziemy niszczyć hordy zombiaków. Przed nami aplikacja od HeroCraft, w której głównym motywem będzie przetrwanie w czasach apokalipsy w samochodzie.

W grze sterujemy samochodem, który widzimy z boku. Porusza się on po prostej drodze najeżonej nierównościami, pagórkami i dołami. My musimy doprowadzić pojazd do mety po drodze zabijając zombie, które idą drogą, niszcząc skrzynki oraz beczki, które stoją na drodze.

zombie

Podczas gry będziemy ograniczeni ilością paliwa. Samochód jak wiadomo na coś jeździć musi i na samym początku pali dość sporo, a bak jest mały. Z czasem będziemy zdobywać coraz więcej punktów, a te zamieniać będziemy na coraz lepsze części do samochodów, a w końcu nawet lepsze samochody! Do auta będziemy mogli zamontować większy bak paliwa, lepszy silnik, a nawet… napęd odrzutowy! Oczywiście modyfikować będziemy także mogli wygląd samochodu.

W grze znajdziemy aktualnie cztery plansze oraz samouczek. Przejście ich nie będzie tak proste jak by się mogło wydawać, bo najpierw trzeba odpowiednio ulepszyć samochód. Bez tego na samym początku będziemy się zatrzymywać już po chwili jazdy.

Grafika jest przyzwoita i wykonana w trójwymiarze mimo tego, że poruszamy się tylko w dwóch wymiarach. Dźwięki są w porządku.

Ocena 9/10
Gra naprawdę potrafi wciągnąć. Zdobywanie kolejnych upgrade’ów to przyjemność, a przejście do kolejnego poziomu to naprawdę ogromna satysfakcja po tych męczarniach.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button