Jane Wild – wciel się w panią szeryf!

Jane Wilde to tytuł gry i jednocześnie imię oraz nazwisko bohaterki żyjącej na Dzikim Zachodzie. Jest ona także szeryfem i ma wielkie… ambicje, żeby w mieście było przynajmniej w miarę bezpiecznie. Okazuje się, że walczyć będziemy z przeróżnymi zwierzakami i stworami, które nie są raczej ludźmi i nigdy raczej nimi nie byli.

janewild

Gra, w której odpowiadamy za sterowanie kobietą, polega właśnie na zabijaniu tychże kreatur. Oczywiście – jak w większości produkcji będziemy poruszać się od lewej do prawej strony, choć stwory będą nam się pojawiać z obu stron ekranu.

Walczyć możemy na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zwykłe strzelanie, a drugim po prostu kopnięcie z dużego korka. W tracie rozgrywki będziemy zdobywać gwiazdki, a może są to nawet monety. Te wymieniać można na amunicję, bronie oraz różnego rodzaju power-upy. Poza kupowaniem nowych broni, których w grze znajdziemy rodzajów, możemy także je ulepszać. Zwykle polega to na po prostu zwiększeniu siły rażenia. Nie możemy zapominać o uzupełnianiu zapasów amunicji.

Gra wygląda bardzo dobrze. To porządna, dobrze wykonana, dwuwymiarowa grafika pełna animacji, co sprawia, że słabsze urządzenia niestety nie dają sobie rady chwilami z uciągnięciem gry. Okazuje się, że wystarczy często po prostu powyłączać aplikacje w tle i już jest płynnie.

Ocena 9/10
To naprawdę bardzo dobra gra!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button