JoikuShare WiFi Air Share – przesyłaj pliki powietrzem

Pamiętacie czasy, w których to telefony miały bardzo małą pojemność, a przesłanie czegoś na ich pamięć wymagało odpowiedniego kabla i trwało czasem bardzo długo. Czasy się zmieniają, kable zostały ustandaryzowane i każdy ma taki sam, a same smartfony zachowują się jak pendrive’y jeśli tylko chcemy.

joiushare

Idąc z duchem czasu odchodzimy także już od kabli i decydujemy się na jeszcze wygodniejszy sposób przesyłania plików, a mianowicie poprzez naszą domową sieć WiFi. Jedyne, co musimy w tym celu zrobić, to uruchomić aplikację Joiku Share i przepisać adres telefonu do komputera. Wtedy podajemy hasło, które ustaliliśmy na samym początku i mamy dostęp do swoich plików, które możemy pobrać na komputer.

Niestety darmowa wersja aplikacji ogranicza nas tylko do możliwości przeglądania i pobierania plików dźwiękowych i obrazów. Obydwa typy możemy otwierać i odtwarzać wewnątrz aplikacji, która kreuje dla nas stronę internetową. Muzyka odtwarza się bez żadnych kłopotów.

W opcjach udostępnianych plików możemy sobie wybrać te, które chcemy udostępnić. Niestety podczas wybierania aplikacja potrafiła się wysypać. Nie wiadomo czemu, może to jakiś błąd, bo pojawił się on nie tylko ja jednym urządzeniu, lecz także na kilku wersjach systemu.

Polecamy aplikację tym, którzy zrzucają tylko zdjęcia na komputer. W innym wypadku – po prostu nie warto kupować.

Ocena 7+/10

Za darmo w Google Play oraz w pełnej wersji za 3,99zł.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button