Running Frenzy – QWOP na Androida

Czy uważacie, że bieganie jest trudne? Oczywiście, że nie, bo wystarczy po prostu stanąć i wręcz przebierać nogami i odpychać się odpowiednio od ziemi, w miarę synchronicznie. Okazuje się, że zadanie to nie jest tak łatwe jak się wydaje, co pokazała nam gra QWOP, w którą mało kto potrafi dobrze zagrać, a większość zdobywa wyniki ujemne.

unningfrenzy

Bardzo podobnie wygląda rozgrywka w Running Frenzy. Nasze zadanie to po prostu biegać, a może choć przemieszczać się, bo bieganie jest niesamowicie trudne. W grze znajdziemy dwa tryby. Pierwszy to wyzwane, a drugi zwykły trening. Nasze zadanie to przebiec 100 metrów. Kontrolujemy mięśnie nóg biegacza. Po lewej i po prawej stronie ekranu znajdziemy strzałki. Odpowiednio przesuwając palce pomiędzy nimi w górę i w dół uda nam się w jakiś sposób przemieszczać. Od nas już zależy sposób, w jaki to będziemy robić. Mnie udało się dojść do piętnastego metra. Niestety – po długiej zabawie. Później było jedna lepiej. Możemy dotykać ziemi tylko za pomocą nóg, kolan. Każda inna część ciała to koniec gry.

W Running Frenzy znajdziemy 2 postacie. Sportowiec oraz gruby facet. Pierwszy biega po torze, a drugi na plaży. Nie ma różnic w ich sposobie poruszania się. 4

Gra jest strasznie trudna, lecz jeśli uda nam się odkryć sposób poruszania, to nagle udaje się dość łatwo pokonywać coraz większe dystanse. Do stu metrów jedna mi dużo brakuje.

Ocena 9/10
Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button