Quadrogon 3D – zamknij obieg

Quadrogon 3D to produkcja FMC Studio, która jest grą logiczną z wieloma poziomami trudności. Naszym zadaniem jest zamknąć obieg wszystkich rur, które znajdziemy w danym poziomie. Tych znajdziemy tutaj dwa tryby. Pierwszy jest dwuwymiarowy, a drugi trójwymiarowy.

quadrogon

A więc jak już wiadomo – nasze zadanie to zamknąć obiegwe wszystkich rurach, które wygeneruje nam gra. Robimy to za pomocą obracania kafelków, z których składa się dany poziom. Najtrudniejszy z nich ma rozmiar 25×25, a więc aż 625 pól, które należy połączyć. W trybie 3D liczbę pól należy pomnożyć sześciokrotnie. W dwuwymiarowym planszach znajdziemy dwa tryby. Trudny i łatwy. W łatwym możemy łączyć rury po przeciwległych krańcach poziomu. Utrudnieniem są tutaj żółte rurki, których niestety nie możemy obracać.

Trójwymiar to układanie takich samych kafelków na sześcianie. Tutaj możemy oczywiście przechodzić między ścianami i dowolnie obracać. Wyobraźnia przestrzenna nie jest jedna wymagana do tego żeby sobie nieźle radzić.

Quadrogon 3D ma niesamowicie prostą, trójwymiarową grafikę, lecz wykonana jest ona bardzo porządnie i miło się na to patrzy. Do tego okazuje się, że jest to jedna z najtrudniejszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem. Ułożenie największych poziomów zajmuje bardzo dużo czasu, a czasem wydaje się wręcz niemożliwe.

Ocena 9/10
Lubisz wyzwania? Gra jest wręcz stworzona dla Ciebie! Naprawdę wymagająca produkcja.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button