Dress Up – Professions – ubieranie

dressupW co lubią grać dzieciaki? W proste, bardzo kolorowe produkcje, w które starszym gra się po prostu nudno. Przed nami właśnie tego typu aplikacja, która zajmie nasze pociechy na jakiś czas.

Na samym początku wybieramy sobie chłopca lub dziewczynkę. Następnie jedną z piętnastu profesji. Wśród nich znajdziemy odkrywcę, policjanta, doktora, szefa kuchni, strażaka, astronautę, ogrodnika, detektywa, nauczyciela, listonosza, artystę, naukowca, farmera, inżyniera oraz dziennikarza.

Następnie przechodzimy do fazy, w której po kolei nakładamy na naszą postać odpowiednie ciuchy zaczynając nawet od bielizny, poprzez wszystkie fazy aż do kompletnego ubioru. Potem zaczynamy go kolorować za pomocą dostępnych farbek, które znajdziemy u dołu ekranu. No i w sumie to tyle, jeśli chodzi o rozgrywkę samą w sobie.

Gra jest strasznie kolorowa, a przy tym wygląda naprawdę przyjemnie. Zadowoli ona nie tylko dzieciaki, lecz także mnie się podobała. To samo, jeśli chodzi o dźwięki i muzykę. Tutaj naprawdę duży plus. Zadbano o wszystkie szczegóły.

Dress Up oczywiście, jak już wcześniej pisałem, jest przeznaczona dla dzieci. Wersja darmowa oferuje nam tylko 3 darmowe stroje. Resztę musimy niestety dokupić. Warto to zrobić, bo gra zajmuje dzieciaki na naprawdę długi czas. Aż sam byłem zdziwiony, bo sprawdziłem produkcję w praktyce!

Polecamy!
Za darmo w Google Play. Pamiętajcie, że dodatkowe ciuchy trzeba dokupić.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button