Gold Miner 2 – zarób trochę wirtualnej gotówki

Oto gra, w którą grywałem jeszcze w czasach, gdy Android dopiero wchodził na poszczególne rynki światowe, w tym na polski. Internet też nie należał wtedy do najszybszych, a gry flashowe wydawały się być całkiem ciekawe mimo swojej prostoty.

Gold Miner 2 to gra, której celem jest zdobycie jak największej ilości pieniędzy. Wchodzimy sobie na mapę, wybieramy punkt, w którym chcemy rozpocząć swoje wydobycie. Nasze zadanie to wyciąganie z ziemi złotych brył, które porozrzucane są w różnych miejscach. Otoczone są także kamieniami, które są zdecydowanie tańsze od złota. My jesteśmy ograniczeni czasem, a kamienie wyciągać jest po prostu nieopłacalnie. Najlepiej łapać diamenty, które są malutkie i szybko się wciągają. Niestety są one bardzo mało i trafienie w nie jest trudniejsze. Wydobycie odbywa się za pomocą haka na linie, który się kołysze z lewa na prawo. My musimy po prostu dotknąć w odpowiednim momencie ekran. Przechodzimy do kolejnego poziomu, gdy zdobędziemy ilość pieniędzy podaną na samym początku.

goldminer2

Z czasem pojawiają się ulepszenia oraz ruchome elementy. Ulepszenia tona przykład bomby, które pozwolą na jeszcze szybsze wydobycie.

Gra jest wykonana bardzo przyzwoicie. Wygląda dobrze i tak samo również działa nawet na słabszych urządzeniach. Grywalność stoi na bardzo wysokim poziomie. Warto tworzyć comba, które pozwalają na zarobek jeszcze większej ilości gotówki.

Ocena 8/10
Gra jest bardzo wciągająca, grałem w nią długie godziny.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button