Starcie dwóch świetnych launcherów!

Oprócz tego w programie czekają na Was eksperymenty słuchowe i coś dla melomanów!

Wynika z tego, że najnowszy odcinek Operacji: Aplikacji zapowiada się całkiem ciekawie. Exploratorium to muzeum w San Francisco, które nieco przypomina warszawskie Centrum Nauki Kopernik tyle, że jest zdecydowanie większe.

Program Sound Uncovered wydany pod patronatem tego amerykańskiego ośrodka został poświęcony niezwykłym zjawiskom słuchowym. Obsługa aplikacji jest banalna, a eksperymenty wykonywane jedynie przy użyciu naszego tabletu to, według mnie, świetna zabawa.
Sequence 01_2
SoundTracking to z kolei program, która przyda się wszystkim lubiącym odkrywać nowe brzmienia i dzielić się z innymi swoimi ulubionymi piosenkami. Oprócz tego, pozwala nam on również zorientować się czy w naszej okolicy nie ma kogoś o podobnych gustach muzycznych lub po prostu dowiedzieć się czego słuchają nasi sąsiedzi.

Jeśli zdążyliście się już znudzić widokiem Waszego smartfonowego pulpitu, to prawdopodobnie nadszedł też czas aby skorzystać z nakładki zmieniającej standardowy wygląd systemu.

Angelika przygotowała dwie całkiem interesujące propozycje: Apex Launcher i Smart Launcher! Pierwsza oferuje więcej ustawień, zaś druga, dzięki swojemu minimalizmowi jest bardzo szybka i czytelna. Ciekawy zestaw, bo faktycznie te dwa launchery są zupełnie różne i mimo ostatecznego werdyktu polecam przetestowanie obydwu.

Zobacz nowy odcinek tutaj, a kolejny już za tydzień!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button