Make Juice Now – wykonaj i wypij wirtualny soczek

makejuicenowPrzed nami aplikacja, której zastosowania właściwie nie znam. Nie wiem też jak ją opisać, bo nie jest to raczej gra, ani też w sumie program. Jest to coś z pogranicza jednego i drugiego. Tytuł brzmi Make Juice Now, co oznacza oczywiście zrób sok teraz. I dokładnie na tym polega cała gra.

Nasze zadanie to stworzyć sok. Zaczynamy sobie od wyboru szkła, w którym będzie zrobiony nasz napój. Mamy tutaj tylko dwa, a więc kielich i zwykłą szklankę. Następnie wybieramy sobie owo, z którego ma być sok. Do wyboru jest ich osiem, a między innymi jabłko, cytryna, gruszka, arbuz czy kokos. Możemy wybrać tylko jeden, a więc nie ma opcji mieszania. Jesteśmy przenoszeni do blendera, który po kliknięciu nalewa sok z owoców do szkła, które wybraliśmy.

I teraz chyba najciekawsza część, w której wreszcie można pokusić się o choć trochę kreatywności. Nasze zadanie to teraz udekorować w jakiś w miarę przyzwoicie szklankę z sokiem. Możemy wybrać spośród kilkunastu ozdób. Znajdziemy tam owoce, sztuczne ozdoby (np. parasolka) oraz komplet rurek.

Ostatnia część naszej zabawy to po prostu wypicie soku. Szkoda, że tylko wirtualnie. Po prostu klikamy na sok, a jego poziom spada. I to wszystko. Nic więcej w grze nie znajdziemy poza zachętą do kolejnego tworzenia.

Gra wygląda dość dobrze, lecz ma jeden mankament. Jest niesamowicie nudna i przeznaczona raczej dla dzieciaków, a zwłaszcza dziewczyn.

Ocena 3/10
Słaba gra, kompletnie nieudany pomysł.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button