Baby Games & Lullabies – coś dla dzieciaków

babygameDzieciaki uwielbiają bawić się naszymi smartfonami i grać w proste gierki. Często nawet nie wiedzą kompletnie o co chodzi, a i tak grają, bo widzą, że dzieje się tutaj coś naprawdę ciekawego i mają wpływ na to co się dzieje w tym elektronicznym urządzeniu.

Baby Games & Lullabies to zestaw niesamowicie prostych gierek dla najmłodszych. Pierwsza z nich polega tylko i wyłącznie na klikaniu kształtów, które pojawiają się na ekranie. Ma to służyć zapewne poprawieniu koordynacji ruchowej dzieciaków. Po zakończeniu rozgrywki pokazuje się sympatyczny misio i kolejne kształty. Kolejna gra polega na tym samym, tylko tutaj mamy zwierzaki, które musimy klikać. Trzecia to również to samo, lecz tutaj mamy emotikony.

Wreszcie dochodzimy do pozycji numer cztery na naszej liście. Tutaj możemy już coś narysować. Niestety nie możemy cofać kroków i zmieniać kolorów. Kolejne jest proste pianino, lecz żeby wydać dźwięk klikamy na dzieci. Dziwne.

Możemy puścić naszemu dziecku także kołysankę. Wybieramy jej długość, utwór (tych jest prawie 30) i tyle. Kolejna to sterowanie, a właściwie tylko obracanie ciężarówki. Za pomocą aplikacji nauczymy także dzieci, jakie dźwięki wydają poszczególne zwierzęta. Mamy także mnóstwo dźwięków, które mogą powkurzać dorosłych. Dla każdego coś miłego.

Gra posiada oprawę typową dla produkcji dziecięcych. Obrazki rysunkowe i kolorowe.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button