Delicious market – bo aplikacja od Google wymaga jeszcze dopracowania…

Aplikacja od Google, dzięki której można pobierać programy i gry umieszczone w ofercie sklepu internetowego firmy z Mountain View, wymaga jeszcze dopracowania. Osoby, które chciały kiedyś znaleźć coś konkretnego w dawnym Android Markecie, czy obecnym Google Play, wiedzą dobrze, że nie zawsze jest to proste zadanie. Dlatego właśnie powstał program Delicious Market, który ma ułatwiać wyszukiwanie idealnych dla nas aplikacji i gier na system Android.

Jeśli szukaliście kiedyś jakiejś mobilnej gry na Androida, którą chcieliście zająć się przez resztę dnia, to zapewne nieraz używaliście niecenzuralnych słów, określając aplikację Google Play. A wszystko to dlatego, że program służący do przeszukiwania oferty aplikacji dostępnych w sklepie internetowym dla Androidowców nie pokazuje nam zawsze tego, czego konkretnie szukaliśmy, przez co wybranie tego jednego, idealnego dla nas programu wydaje się wyjątkowo trudnym i mozolnym zadaniem.

Aplikacja Delicious Market jest swego rodzaju wyszukiwarką, dzięki której jesteśmy w stanie skuteczniej przeszukiwać zasoby sklepu Google Play. Program umożliwia nam przeglądanie aplikacji według kilku określonych kategorii (takich jak, na przykład, „Najczęściej pobierane”, „Darmowe”, „Płatne” i „Nowe”) bądź wpisanych przez nas słów kluczowych.

To, co wyróżnia program od Byleco Soft od tego, stworzonego przez firmę Google, to z pewnością fakt, iż ten pierwszy pozwala przy wyszukiwaniu na łączenie kilku kategorii, dzięki czemu możemy, na przykład, znaleźć popularne, a zarazem bezpłatne gry, albo zupełnie nowe produkcje, które zostały dobrze ocenione przez użytkowników.

Do zalet opisywanego programu można bez wątpienia zaliczyć również dość czytelny i prosty w obsłudze interfejs, który być może wymaga nieco poprawek, lecz działa bez większych zastrzeżeń.

Oczywiście, Delicious market jest do pobrania z Google Play zupełnie za darmo. Jeśli więc macie już dość nieefektywnego wyszukiwania aplikacji w programie od Google, to produkt Byleco Soft możemy Wam z czystym sumieniem polecić.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button