Killer Bean Unleashed – na wypadek, gdybyście chcieli postrzelać…fasolką

W Google Play można znaleźć ogromne ilości przeróżnych gier. Jeszcze do niedawna (to warto podkreślić!) wydawało nam się, że wszystkie te produkcje dzielić się powinno na: słabe z zaskakująco dziwną fabułą oraz bardzo dobre, stworzone na potrzeby osób nielubiących wszelakich nowości na rynku. Jeżeli zastanawiacie się, co skłoniło nas do zmiany zdania na temat wspomnianych gier na Androida, to zachęcamy Was do przeczytania tego wpisu. Opiszemy w nim bowiem specjalnie dla Was aplikację Killer Bean Unleashed, charakteryzującą się oryginalnym pomysłem, dość prostą rozgrywką i naprawdę niezłą grywalnością.

Dlaczego uznaliśmy fabułę opisywanej gry za oryginalną? Otóż bohaterem głównym Killer Bean Unleashed jest fasolka, która służyła w specjalnym oddziale wojskowym złożonym z innych fasolek. Pewnego dnia nasza postać zostaje zdradzona przez swoich kompanów, co sprawia, że jest ona żądna zemsty i zrobi wszystko, co może, by zabić wszystkich swoich „braci” chodzących jeszcze po tym świecie. Fabuła dość dziwna, nie sądzicie?

Na szczęście gry nie ocenia się jedynie po samym pomyśle na nią. Nieważne jest przecież czy w aplikacji steruje się ptakiem chcącym zniszczyć świnie, czy fasolką zabijającą za pomocą pistoletu inne fasolki. Ważne jest tylko i wyłącznie to, czy grając w grę możemy się porządnie zrelaksować, a to na pewno jest możliwe, uruchamiając na swoim urządzeniu Killer Bean Unleashed.

Produkcja studia Killer Bean Studios nie charakteryzuje się trójwymiarową oprawą graficzną, lecz mimo to do jej elementów audiowizualnych nie można mieć jakichkolwiek zastrzeżeń. Także ze sterowaniem postacią podczas gry nie ma większych problemów, czego nie można napisać w opisach wszystkich produkcji dostępnych w Google Play.

Choć wydawać by się mogło, że gra z fasolkami w roli głównej i grafiką 2D nie będzie posiadała zbyt wielu poziomów, możecie wierzyć nam na słowo, że aplikacji Killer Bean Unleashed będzie używać (minimalnie) przez dobrych kilka dni.

Warto też w opisywanej grze pochwalić system ulepszeń ekwipunku, dzięki któremu nie jesteśmy zmuszeni każdego poziomu przechodzić przy pomocy tego samego pistoletu.

Aha, no i jeszcze jeden atut Killer Bean Unleashed – gra ta jest całkowicie darmowa (do pobrania z Google Play). Czy potrzeba więc pisać coś jeszcze?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button