PipeRoll – prawie jak hydraulik.

pipePipeRoll to aktualnie jedna z najbardziej grywalnych gier, którą miałem okazję ostatnio testować. Wciągnęła mnie ona tak bardzo, że łapałem się na traceniu ogromnej ilości czasu na rozgrywce, zamiast zając się tym, czym powinienem. Często spoglądając na telefon by sprawdzić godzinę klikałem na ikonkę gry żeby przejść, choć jeden poziom. Tiaaa… jeden.

PipeRoll polega na tym, że musimy połączyć ze sobą dwa miejsca docelowe za pomocą rur. Zwykle są to np. dopływ wody do domu oraz ścieków do oczyszczalni. Musimy także odprowadzać jakieś odpady z fabryk, a więc po prostu trzeba stworzyć taki rurociąg, aby wszystkie płyny dotarły w odpowiednie miejsce. Robimy to za pomocą obracania elementów rur, które znajdziemy w ziemi.

A więc ta gra to po prostu zwykła, logiczna układanka. W niej aż 160 unikalnych poziomów. To bardzo dużo, lecz niestety za darmo znajdziemy tylko 60. Resztę musimy sobie sami odblokować.

Gra wygląda bardzo prosto. Mamy tutaj różnorodne budynki oraz kilka typów okolic np. miasto czy kompletna wieś z jednym budyneczkiem. Prosta grafika 2D, która sprawia, że gra będzie działać nawet na słabszych smartfonach, choć producent twierdzi, ze trzeba mieć ocenę powyżej 700 w benchmarku Passmark. Nie trzeba więc zbyt dużej wydajności.

Ocena 9/10
Gra jest niesamowicie wciągająca. Pamiętajcie tylko o jednym. Ostrzegałem was przed tym! Kolejne poziomy po prostu znikają wręcz z naszych oczu i zaliczamy je jeden po drugim. Polecamy!

Za darmo w Google Play oraz za jednego dolara w App Store.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button