Shoot The Apple 2 – dopadnij jabłko!

Coraz więcej w Google Play gier, które opierają się na strzelaniu przeróżnymi obiektami czy też postaciami w różne miejsca w konkretnym celu. Często jest to po prostu osiągnięcie danego celu. Zawsze jednak musimy strzelać z odpowiednią mocą i pod dobrym kątem żeby trafić w dane miejsce, które np. przewróci dany klocek, a ten kolejny itd. Bardzo istotna w tego typu grach jest fizyka.

shootheapple

Nie inaczej jest w przypadku Shoot The Apple 2. Naszym celem jest dotrzeć do jabłka, które spokojnie stoi sobie w miejscu. Na każdym poziomie znajdziemy porozrzucane armaty. Z nich wystrzeliwać będziemy.. obcych. Mamy kilka typów wyrzutni i każda z nich powoduje, że wystrzeliwane postacie zachowują się trochę inaczej. Jedne się palą, drugie są mocniejsze i lecą dalej, szybciej, a jeszcze inne nie mają żadnych specjalnych właściwości.

Im mniej razy będziemy strzelać – tym oczywiście lepiej i zdobędziemy więcej monet. Za nie możemy kupić bardzo przydatne ulepszenia. Istnieje także możliwość kupna monet dzięki prawdziwej walucie. Po prostu droga na skróty.

Wszystkie poziomy są bardzo pomysłowe i trudne. Pojawiają się ruchome elementy oraz wiele rzeczy, które po prostu utrudniają nam dotarcie do jabłka.

Gra jest bardzo kolorowa i wykonana po prostu przyzwoicie. Na polu audiowizualnym nie ma czego jej zarzucić. Muzyka jest odpowiednia. Sterowanie również nie przysparza większych kłopotów.

Ocena 7+/10
Bardzo przyjemna gra, dobrze wykonana i wciągająca.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button