Duck vs Pumpkin – chroń dynie

Pamiętacie taką grę na platformę Pegazus, w której wybieraliśmy się z psem na polowanie? Naszym zadaniem było trzymać plastikowy pistolet (jak on działał?!) i strzelać wylatujących kaczek. Zabawa była świetna. Tym razem gra o bardzo podobnej zasadzie lecz zdecydowanie nowocześniejsza i niestety bez tego pistoleciku z taniego plastiku :(

duckvspumpkin

Nasze zadanie to chronić dynie, które leżą u dołu ekranu. Nad nimi przelatują wredne kaczki, które starają się ukraść nam warzywa. Nie wiemy po co nam te dynie, nie wiemy tez po co je kaczkom, no ale musimy je trzymać.

Łapiemy więc za broń i wybieramy się na polowanie. Wystarczy po prostu klikać na przelatujące zwierzaki. E mają określoną liczbę punktów życia, którą redukujemy pojedynczymi strzałami. Co ciekawe, w grze uwzględniono problem kończącego się magazynka i musimy go przeładowywać. W końcu to nie film akcji.

Do wyboru mamy 5 pukawek, z czego każda kolejna jest coraz lepsza. Kupujemy je za punkty. Każda z nich także określone właściwości takie jak szybkość przeładowania oraz moc uderzenia. Czymże byłaby gra bez upgrade’ów. Tak, broń możemy ulepszać w kilku poziomach, co zwiększa po prostu moc rażenia i coraz łatwiej jest nam pokonywać latające kaczki.

Gra wygląda bardzo fajnie i klimatycznie. Tło jest świetne, lecz po pewnym czasie się po prostu nudzi. Kaczki są bardzo pomysłowe, a sama gra chodzi bez najmniejszego kłopotu.

Ocena 8/10
Polecamy!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button