Free The Birds – uwolnij ptaki!

Niepodważalnie najpopularniejszymi ptakami w Google Play oraz Apple Store są wściekłe, kolorowe birdsy, którym skradziono jaja. Free The Birds to podobna gra. W tytule również znajdziemy ptaki i strzelamy naciągając odpowiednio, w tym przypadku, łuk.

Gra opiera się na bardzo podobnej zasadzie, którą mamy w Angry Birds. Mamy łuk. Znajduje się on w różnych miejscach, zależnie od poziomu. Strzelamy nim w przeróżne elementy otoczenia w taki sposób, aby uwolnić ptaki znajdujące się w klatkach.

freethebird

Poziomy są bardzo ciekawe i fajnie pomyślane. W Free The Birds znajdziemy ich ponad 90 w czterech epizodach, a więc tutaj również podobnie jak w Angry Birds. Wraz z kolejnymi odblokowaniami rośnie poziom trudności i w pewnym momencie rozgrywka staje się naprawdę emocjonująca, a momentami wręcz irytująca, bo czasem trzeba mieć wręcz szczęście, żeby wszystko zgrało się odpowiednio w czasie. Gdy nie wiadomo co zrobić mamy możliwość skorzystania z wbudowanych podpowiedzi.

Gra wygląda bardzo dobrze. Każde tło, które znajdziemy w grze jest wykonane bardzo starannie – podobnie jak ptaki i wszystkie elementy otoczenia.

Free The Birds okazuje się być naprawdę grywalne. Ratowanie kolejnych latających stworów daje dużą satysfakcję, podobnie jak odblokowywanie poziomów. Szkoda tylko, że gra skończyła się tak szybko. Miejmy nadzieję, że z kolejnymi aktualizacjami twórcy będą dodawać kolejne poziomy. Niby jest ich ponad 90, lecz zabawa okazuje się być krótka. Szkoda.

Ocena 8/10
Uzależniająca, dobra gra!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button