Untangle Me Extreme – nielubiące się linie

unangleUntangle Me Extreme to wręcz kalka produkcji, które możemy spotkać w wersjach flashowych na wielu serwisach internetowych, gdzie znaleźć można proste gierki. To gra polskiego twórcy, który stworzył kilka gier logicznych. Oczywiście nadal trzymał się w tym wypadku gatunku i stworzył bardzo sympatyczną grę.

Untangle Me okazuje się być naprawdę trudne. Każdy poziom to zestaw kropek połączonych ze sobą liniami. Mamy dwa rodzaje kropek szare oraz zielone. Różnią się tym, że zielone możemy przemieszczać, a czarnych niestety nie i są one wręcz przytwierdzone do tła. Znacznie utrudnia to rozgrywkę. Musimy poprzesuwać wszystkie kulki w ten sposób, żeby linie je łączące po prostu się nie przecinały. Brzmi banalnie, a jest trudne. Jeśli mamy 4 kulki – ok, jest super. Ale gdy nagle mamy ich 18, to jest już zdecydowanie gorzej.

W grze znajdziemy ponad 100 poziomów. Im dalej – tym trudniej. Mnie jeszcze nie udało się przejść ich wszystkich, a na niektórych po prostu utknąłem. Czasem na odpowiedź wpadamy bardzo przypadkowo, często niechcący. Bardzo fajną podpowiedzią i usprawnieniem jest kolorowanie linii, które łączą kulki na odpowiednie kolory. Gdy linia jest przecięta – ma ona kolor czerwony, a jeśli nie jest, to wtedy przybiera barwę zieloną, a więc jest ok.

Gra posiada, co ciekawe, ustawienia. Pierwszą rzeczą jest ustawienie wibracji, druga to tło oraz kolor kulek. W sumie nie wiem po co, no ale jest to naprawdę dobre rozwiązanie dla maniaków personalizacji.

Ocena 6/10
Porządna gra logiczna akurat do autobusu!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button